č l á n k y  i n c i p i t u m
 č l á n k y
 č l á n k y  č l á n k y

titulka
koncerty
reportáže
recenzie
novinky
články
fotoreportáže
rozhovory
skupiny
ziny
kluby
rôzne
o nás

Apocalypse Night
zdroj Disconsolate, Martin Lukáč, 25.3.2014Po približne dvojročnej odmlke a problémoch na poste bubeníka sa opäť vraciame na pódiá v plnej sile spolu s našou novou bubeníckou posilou - Robom Kuzmom z kapely Infer.

Sme veľmi šťastní, že sa k nám Robo pridal a že kapela konečne našla ten správny hnací motor, ktorý potrebovala. Kruh sa uzavrel a my sme veľmi radi, že môžeme opäť konečne vystúpiť pred verejnosť a konečne sa s vami poriadne zabaviť.

Nevieme si pre takýto návrat predstaviť lepšie miesto, než našu rodnú hrudu - Collosseum Club v Košiciach (presnejšie hore v klube 777).

Pripravili sme teda pre vás akciu kde okrem nás vystúpia naši skvelí hostia - dve výborné kapely Feel A Curse (old school death metal z Liptovského Mikuláša) a Grassity (old school death metal zo Stropkova). Dúfame, že dôjdete v hojnom počte a že sa spolu všetci riadne zabavíme ako za starých čias ;) afterparty s liatím do gágorov až do hodiny rannej je vec samozrejmá. Už sa na vás veľmi tešíme.

Nakoniec ešte všetko zhrnieme:

Kde: Klub 777 (hore v klube Collosseum)
Kedy: 29.03.2014 v čase o 19:00
Vstupné: 3 €

Vystúpia:

Doomas (melodický dark doom metal z Novej Bane)
www.doomas.com
bandzone.cz/doomas
www.facebook.com/DoomasOfficial

Disconsolate (death metal z Košíc)
bandzone.cz/disconsolate
www.facebook.com/Disconsolate.sk

Astarot (death metal z Popradu)
www.astarot.sk
bandzone.cz/astarot

FB: www.facebook.com/events/402302673246414/404116203065061/?notif_t=plan_mall_activityCopyright © 1997-2013 incipitum.sk, ISSN 1337-222X
Doslovné ani čiastočné preberanie materiálu zo stránok incipitum.sk nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia redakcie.

Hit Counter by Digits