č l á n k y  i n c i p i t u m
 č l á n k y
 č l á n k y  č l á n k y

titulka
koncerty
reportáže
recenzie
novinky
články
fotoreportáže
rozhovory
skupiny
ziny
kluby
rôzne
o nás

Fishartcollection budú krstiť
zdroj Martin Lukáč, 16.4.2014V sobotu 3. mája 2014 sa veľtok Trnávka vyleje zo svojich brehov a na niekoľko hodín zahalí celú Trnavu mokrým závojom. To aby všetok miestny podvodný život mohol plutvami a klepetami trepnúť v ArtKlub-e na krste debutového (a už patrične odležaného) CD „In Oil“ freshmetalových FISHARTCOLLECTION!

Táto veľká sláva sa udeje počas spoločného koncertu s kanadskými thrashmetalovými pánmi REANIMATOR, ktorí sa v našich končinách predstavia v rámci svojho východoeurópskeho turné a ktorých podporia aj známe trnavské vypaľovačky HASH a DYSANCHELY.

Takže si to zhrňme. Čaká nás thrashový masaker v podaní kanadských drevorubačov, ktorí sa po prvýkrát predstavia na starom kontinente REANIMATOR. Plus nezameniteľná rock'n'rollová show HASH. Klinec do rakvy hudobného klišé zatlčú už spomínaní FISHARTCOLLECTION. A záver večera bude patriť DYSANCHELY, pôsobiacim na scéne už od roku 1995, ktorých krvnou skupinou je melodický death metal švédskeho strihu.

Toto všetko už 3. mája 2014 v trnavskom ArtKlub-e o 20:00 za 3 €.

www.facebook.com/events/163935913816051

REANIMATOR
www.facebook.com/reanimatormtl
www.reanimator.bigcartel.com
www.reanimator.bandcamp.com

FISHARTCOLLECTION
www.bandzone.cz/fishartcollection
www.facebook.com/Fishartcollection

HASH
hash-tt.bandcamp.com
www.bandzone.cz/hash

DISANCHELY
www.facebook.com/pages/DYSANCHELY/16384944955
bandzone.cz/dysanchely?at=infoCopyright © 1997-2013 incipitum.sk, ISSN 1337-222X
Doslovné ani čiastočné preberanie materiálu zo stránok incipitum.sk nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia redakcie.

Hit Counter by Digits