č l á n k y  i n c i p i t u m
 č l á n k y
 č l á n k y  č l á n k y

titulka
koncerty
reportáže
recenzie
novinky
články
fotoreportáže
rozhovory
skupiny
ziny
kluby
rôzne
o nás

Branches European Tour
zdroj Martin Lukáč, 15.5.2014BRANCHES European Tour
23.05.2014, Banská Bystrica, Tirish PubPozývame vás na výnimočné európske turné zahraničných kapiel: DORDEDUH - Bývalí členovia a zakladatelia Negură Bunget, v roku 2009 oživili znova svoje hudobné cítenie pod menom Dordeduh. Ich hudba predstavuje skutočne originálnu atmosféru transylvánskeho folklóru spojenú s progresívnym black metalom.

Z ďalekého severu nórskych fjordov nás svojou návštevou poctia VULTURE INDUSTRIES. Avantgardná smršť z Nórska, ktorú mnohí prirovnávajú k ich legendárnym krajanom Arcturus. Niečo na tom pravdy je, no Vulture Industries si vytvárajú svoju vlastnú originálnu tvár.

BLUTMOND - Dvanásť rokov na scéne Švajčiarom prinieslo tri kvalitné albumy avantgardného black metalu. A keď originalita, tak poriadna! Na svojich živých vystúpeniach popri klasickej „strunovej“ zostave sekunduje aj saxofón.

Štvoricu zostavy pre koncert v Banskej Bystrici uzatvára domáca kapela AEON WINDS. Majstri atmosferického black metalu zo západného Slovenska momentálne pripravujú split album s legendárnou nórskou kapelou Troll. Jednoznačne sa je načo tešiť!

VULTURE INDUSTRIES (Nórsko)
avantgarde black metal
www.vulture-industries.net
www.facebook.com/vultureindustries

DORDEDUH (Rumunsko)
progressive black metal
www.facebook.com/Dordeduh
www.dordeduh.com

BLUTMOND (Švajčiarsko)
avantgarde black metal
www.facebook.com/blutmond.official
www.blutmond.ch

AEON WINDS (Slovensko)
atmospheric black metal
www.facebook.com/AeonWinds
bandzone.cz/aeonwinds

Entry: 10 € predpredaj, 13 € na mieste

Lístky dostupné osobným odberom na miestach:
Rock Extremum (ul. Dolná 30): Rock Extremum B.Bystrica
Tirish Pub - Metro (ul. Horná 45)
alebo cez e-shop: www.arkona.sk
Počet predpredajových lístkov je limitovaný na 54 kusov a je v nich zarátaná aj účasť v tombole, budeme môcť vyhrať zaujímavé ceny.Copyright © 1997-2013 incipitum.sk, ISSN 1337-222X
Doslovné ani čiastočné preberanie materiálu zo stránok incipitum.sk nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia redakcie.

Hit Counter by Digits