|
[ 2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
2007 |
2008 |
2009 |
2010 |
2011 |
2012 |
2013 |
2014 ]
Apocalyptic Doom Festival vol. 3 Swallow The Sun, Insomnium, Omnium Gatherum, Galadriel
15.12.2009, Randal Club - Bratislava (SK) [ ľadový medveď ]
Apocalypsa fest XIV Hromovlad, Vesna, Stribog, Žrec
12.12.2009, Melodka - Brno (CZ) [ ľadový medveď ]
Perunica Fest IV. Obtest, Percival Schuttenbach, Jar, Słowiański Mit O Stworzeniu Świata, Halgar
27.11.2009, Naozzay Klub - Nitra (SK) [ Ivo Fandel ]
Alice Cooper, Evarest
19.11.2009, Pasienky - Bratislava (SK) [ Ivan Chytil ]
Dark Night's Symphony XIII. Memoria, Euthanasia, Snovonne, Khadaver, Nevaloth
7.11.2009, r.c.naOZZaY - NITRA (SK) [ ľadový medveď ]
Apocalypse Death Fest. 6 Cannibal Corpse, Dying Fetus, Obscura, Evocation
19.10.2009, PKO - Bratislava (SK) [ Ivan Chytil ]
Deranged Braintrip Minitour 2009 Brainscan, CiLiCe, Disconcrete, Deep Sense
4.9.2009, Art klub - Trnava (SK) [ jimi ]
BRUTAL ASSAULT 14
čtvrtek 06.08.2009, Obscure Stage: Flowers For Whores, War From a Harloth Mouth, Carnifex, Rotting Christ, Orphaned Land, Biohazard, Turisas, Cynic
čtvrtek 06.08.2009, Metal Shop Stage: The Luciphers Principle, Darkane, Sadus, Madball, Pain, Brutal Truth, Mithras
pátek 07.08.2009, Obscure Stage: Action, Forgotten Silence, Depresy, Negura Bunget, Gadget, Dagoba, Beneath The Massacre, Novembers Doom, Brujeria, Testament, Dark Funeral
pátek 07.08.2009, Metal Shop Stage: Casketgarden, Obscura, Psycroptic, Vomitory, Grave, Atheist, Vreid, Pestilence, Opeth, Ulver, Evergreen Terrace
sobota 08.08.2009, Obscure Stage: Black Bomb A, Agathodaimon, Ashes You Leave, Cripple Bastards, The Faceless, Evile, Raunchy, Anaal Nathrakh, Suffocation, Walls Of Jericho, Skepticism
sobota 08.08.2009, Metal Shop Stage: FDK, Gama Bombs, The Red Chord, Ador Dorath, Ghost Brigade, Hate Eternal, Misery Index, Atrox, Immortal, Marduk, Eternal Deformity
6.-8.8.2009, Vojenská pevnosť Josefov - Jaroměř (CZ) [ jimi: 1. deň, 2. deň, 3. deň, festival, fans, fandiaci fans, skupiny ]
MASTERS OF ROCK 2009
čtvrtek 9.07.2009: Bethrayer (CZ), Nil (Cz), Fleret (CZ), Vypsaná Fixa (CZ), In Extremo (Ger), Rage (Ger), Nightwish (Fin), Shaman (Brasil) + Orchestra (Turkey)
pátek 10.07.2009: Callejon (Ger), Blowsight (Swe), Keep Of Kalessin (Nor), Kreyson (CZ), Death Angel (USA), Kataklysm (Can), Korpiklaani (Fin), Dragonforce (UK), Edguy (Ger), Deathstars (Swe)
sobota 11.07.2009 Gate Crasher (CZ), Už jsme doma (CZ), Kissin´Dynamite (Ger), Mňága a Žďorp, Legion Of The Damned (Nl), The Sorrow (Aut), Axxis (Ger), Crucified Barbara (Swe), Evergrey (Swe), Stratovarius (Fin), Blind Guardian (Ger), Tiamat (Swe)
neděle 12.07.2009 Innocens (CZ), Interitus (CZ), Audrey Horne (Nor), Eluveitie (Swi), Tleskač (CZ), Schandmaul (Ger), Heaven Shall Burn (Ger), Die Happy (Ger), Voivod (Can), Arch Enemy (Swe), Europe (Swe)
9.-12.7.2009, Areál likérky Rudolf Jelínek - Vizovice (CZ) [ Mercery: 1. deň, 2. deň, 3. deň, 4. deň, fans ]
Knock Out Festival
11.7.: HUGE CCM, Proghma-C, Tenebris, Blindead, Cynic, Voivod, Anathema, Apocalyptica
12.7.: The Supergroup, "battle of the bands" winner, Horrorscope, Frontside, Hatesphere, The Dillinger Escape Plan, Meshuggah, Testament
11.-12.7.2009, Hala TS "Wisła" - Kraków (POL) [ jimi: 1. deň, 2. deň ]
Cage, Root, Galadriel, Snovonne
15.5.2009, Randal - Bratislava (SK) [ ľadový medveď ]
Destruction, Imperious Rex, Rising Dreams, Methedras
29.4.2009, Randal klub - Bratislava (SK) [ jimi ]
The Darkest tour 2009 CRADLE OF FILTH, MOONSPELL, TURISAS, DEAD SHAPE FIGURE
22.4.2009, DK Dúbravka - Bratislava (SK) [ ľadový medveď ]
Hammerfall, Sabaton, Bloodbound
17.4.2009, PKO - Bratislava (SK) [ ľadový medveď ]
Inferno Festival 2009
7.4.: Terrordrome, Sahg, Earth, Benea Reach
8.4.: Kraanium, Kampfar, Azarath, The Batallion, Ramesses, Septic Flesh, Unearthly Trance, Pestilence
9.4.: Dew Scented, Vreid, Swallow The Sun, Root, Keep Of Kalessin, Vicious Art, Paradise Lost
10.4.: Koldbrann, Helheim, Black Comedy, Troll, Grand Magus, Samael, Code, Carpathian Forest
8.-11.4.2009, Club Night - Oslo (NOR) [ Dáša: deň pred, 1. deň, 2. deň, 3. deň ]
Apocalypse Pagan Festival SKYFORGER, HROMOVLAD, ETHEREAL PANDEMONIUM, ŽREC
3.4.2009, Randal Club - Bratislava (SK) [ ľadový medveď ]
DARK NIGHT'S SYMPHONY X. ADOR DORATH, DISSOLVING OF PRODIGY, SIX DEGREES OF SEPARATION, TISÍC LET OD RÁJE, ETHEREAL PANDEMONIUM, MATER MONSTIFERA
14.3.2009, r.c.naOZZaY - NITRA (SK) [ ľadový medveď, Waldemar ]
PECCAMEN SECUNDUS TISIC LET OD RAJE, WAYD, RADOGOST, ABSTRACT, HATE CROWD
28.2.2009, V-klub - Prešov (SK) [ 090228 (fotoreport čitateľa incipitum.sk) ]
PRAGUE APOCALYPTIC EVENING Tábor Radosti, Vestigial, In Slaughter Natives, Ordo Rosarius Equilibrio
21.2.2009, Rock Café - Praha (CZ) [ Waldemar (fotoreport čitateľa incipitum.sk) ]
NORDFEST The Rasmus, Airfare
19.2.2009, DK Dúbravka - Bratislava [ mercery ]
Kreator, Caliban, Eluveite, Emergency Gate
17.2.2009, PKO - Bratislava (SK) [ jimi ]
valentinsky DISKO CHAOS M.A.C. OF MAD, INHUMANE TERROR, YARRDESH, REDRUM, URBANFAILURE, SYNEGRY
14.2.2009, RC naOZZaY - NITRA (SK) [ Waldemar (fotoreport čitateľa incipitum.sk) ]
Edguy, Oliver Hartmann
9.2.2009, PKO - Bratislava (SK) [ jimi ]
Emergenza - medzinárodná súťaž kapiel - slovenské finálové kolo SOUNDRISE, MILLHOUSE, MANDRAGORA, SIGNATURE, MOBYDICK, ERRATUM, KALIJUGE!, LEGATO, DRIFTED SHADOWS
5.2.2009, RANDALL CLUB - BRATISLAVA (SK) [ ľadový medveď ]
The Australian Pink Floyd Show
2.2.2009, TESLA Aréna (HC Sparta) - PRAHA (CZ) [ jimi ]
Švablast - krst CD Legions Descent, Disfigured Corpse, Švablast, Ilegality
30.1.2008, Randal klub - Bratislava (SK) [ jimi ]
EMPTY PLAYGROUND, ERRATUM, GOD DEFAMER
24.1.2009, Randal Club - Bratislava (SK) [ ľadový medveď ]
Apocalypse Winter Death Fest.4 DEICIDE, SAMAEL, VADER, DEVIAN, ORDER OF ENNEAD, THE AMENTA
20.1.2009, DK Dúbravka - BRATISLAVA (SK) [ Ivan Chytil, jimi, ľadový medveď ]
Silvestrovská After Party Dilusion, Snovonne
10.1.2009, RC naOZZaY - Nitra (SK) [ ľadový medveď ]
[ 2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
2007 |
2008 |
2009 |
2010 |
2011 |
2012 |
2013 |
2014 ]
|