|
[ 2000 |
2001 |
2002 |
2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
2007 |
2008 |
2009 |
2010 |
2011 |
2012 |
2013 |
2014 ]
31.12. (piatok)
Heavy New Year Party Tiamat, Theatre of Tragedy, Pain, Sirenia Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planet.tt, www.rockthenation.at
29.12. (streda)
F.O.B., Mater Monstifera, Agony, Daath Černý velbloud - České Budějovice (CZ)
Reload In Com-jat-ice Mysteria, Agonia Piváreň - Komjatice (SK), 20SK, info: www.mysteria.sk, www.agonia.sk, +421-905-402815 (Marián Holečka)
28.12. (utorok)
POZOR: koncert zrušený
Storm Above The Carpathians #1 Vokodlok (mrazivý transylvánsky death/black metal, ROM), Hammerheart (heavy metal, SK), Nomenmortis (hyperblasting brutal death/grind, SK), Dysanchely (melodic death metal, SK), Ancestral volkhves (slavonic black metal) KMMH (pri bývalom Carihrade) - Humenné (SK), 17.00, 100Sk Koncert je zrušený z dôvodu vyskytnutia sa nepredvídateľných problémov s miestom konania koncertu.
25.12. (sobota)
Christ Mosh Beast Contrastic, Alienation Mental, Poppy Seed Grinder, Solfernus, !T.O.O.H.!, Ahumado Granujo, Psychotic Despair Black pes - Praha-Klánovice (CZ), 18.00, 66Kč, info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Satan Klaus Fest Avenger, Ingrowing, Dark Storm, Daath, Vicia Virtutis KD "na Nove" - Volyne (CZ), 20.00, info: ramus.avenger@tiscali.cz
Without Shame XX. Varsó (death 'n' roll goulash, HUN), Wayd (thrash/jazz, Prešov), Raven's Blue (rock, Košice), Nostrum (instrumental rock, Košice), AmataeAdea (progress power metal, Košice) Butterfly club - Košice (SK), 18.30, vstup zdarma na pozvánky! Počas akcie budú súťaže,darčeky... Pozvánky je možne získať: - svojou účasťou na Without christmass party 2004. - na požiadanie, na koscj@hotmail.com - v obchodoch z CD nosičmi v Košiciach - sú aj ďalšie možnosti, len treba chciet... tak sa snažte.
23.12. (štvrtok)
Christmassacre Festival vol.3 Hypnos, Asgard, Cafileric Mortura, Wolfheart RC Brooklyn - Brno (CZ), 19.00, 120Kc, info: www.brooklyn.wz.cz, +420-604-720164
Punk Christmas Konflikt, Rómeó Vérzik, Wergluv Pjos, Ilegality, Mongrel, Éhenkórászok, Lord Alex, Fatálny Problém, Lukopodium, Darkovbois, Core Tribe kino Šamorin - Šamorin (SK)
19.12. (nedeľa)
Gas familia Rock Fest AYA (rock, ZA), SGP Projekt (heavy metal, TS), Guns n´ Roses Revival (rock, BA), Dogma inc. (HC grind core, Šaľa), Antares (atmosph. death metal, MT), Abortion (death/core, Branč) xXx Club - Trstená (SK), 16.00, 60Sk, info: www.trix.sk/xxx Klub sa nachádza na konci mesta Trstená smerom na Suchú Horu, v blízkosti autobusovej zastávky "Trstená, Panasonic" (mapa)
18.12. (sobota)
Unholy Trinity Tour 2004 / X-Massive 2004 Root, Dying Passion, Mater Monstifera, Agony, Immortal Tears, Rites Of Undeath Atomic - Pardubice (CZ), 19.00 (klub otvoreny od 18.00), 155Kc, info: www.sweb.cz/xmassive04, xmassive04@seznam.cz, itears@seznam.cz
A Winter Solstice Ev3 Orkrist, Ethereal Pandemonium, Snovonne, Tears Aside Babylon - Bratislava (SK), 19.00, info: www.wse.webzdarma.cz, wse3@centrum.sk
Christmas Massacre 8 Fleshless, Gomorrha, Poppy Seed Grinder, Ictus, Shrapnel, Onanizer Black Shadows - Děčín (CZ), 100Kč, info: fleshless@tiscali.cz
No presents for christmas / Metal art 11 Doomed (trash-black metal, ZA), Peorth (melodic death metal, Nitra), The Crypt (ex-Cryptosy, black metal, PD), Cells (trash/hc, KNM), Demonic Chorals (christraping black metal, KNM) Honey Bunny Pub - Žilina (pri Acku VSDS) (SK), 16.00, 20Sk, info: www.doomed.sk
Metal Swamp no.16 Casketgarden (melodic death, HUN), Beltaine (pagan doom, CZ), V.A.R. (Vratislavský Alkoholický Rachot, CZ), Agmen (black - Žatec), Krvavá práce (trash/black, Praha), Nemesis (death, Ostrava) Divadlo Svatoboj - Brno, Cacovická 12 (CZ), 18.00, 120Kč, www.metalswamp.mysteria.cz, eric_cartman@email.cz
Šialený Santa vol.665 Cerebral Turbulency (grind/hc, Ostrava), Nocturnal Devotion (death/black, BB), Astarot (trash/hc, PD), Eternal Bleeding (brutal death, ZH), Byč (death/black, BB) Papuča - Banská Bystrica (SK), 18.00, voľný vstup
Live Shit In Shur-any Agonia, Mysteria, Slave, Pankhart, ZNT Spoločenská hala - Šurany (SK), 19.00, 30Sk, info: www.agonia.sk, +421-905-402815 (Marián Holečka)
17.12. (piatok)
Noise Party No this concrete (ex Tartaros HC, Krnov), Hazydecay (emo-dance-core, Olomouc), From Beyond (death, Prostějov), Free Fall(cross-ovár, Uh. Hradiště), Internal Hate (grind, Uh.Hradiště) klub Mír - Uherské Hradiště (CZ), 70Kč, info: nikdydost@atlas.cz
Kruta Zima 2004 King Diamond Revival (BA), Alice Cooper Revival (BA), Krles (CZ) DK Dubravka - Bratislava (SK), 18.00
Šialený Santa vol.665 Cerebral Turbulency (grind/hc, Ostrava), Eternal Bleeding (brutal death, ZH), Nocturnal Devotion (death/black, BB), Hecate (atmospheric doom, BB), Mobrbidium (brutal death, DK) Tata Pub (bývalá Stará Piváreň) - Dolný Kubín (SK), 20.00, voľný vstup
11.12. (sobota)
Sorath + support RC Pod Lampou - Plzen (CZ)
Without Christmass Party 2004 The Crypt (ex-The Cryptosy, blackmetal, Prievidza), Perversity (death metal, Prešov), Infer (black metal, Košice), Fonops (death-thrash, Prešov) Butterfly club - Košice (SK), 18.30, 100Sk Tí, ktorí si zakúpia vstupenku na koncert k nej automaticky získajú pozvánku na festival Without Shame, ktorého v poradí už 20. pokračovanie sa uskutoční 25.decembra v tých istých priestoroch. Vstup naňho bude síce zdarma, no jedine na pozvánky!
Illuminandi (gothic doom, PL), Unhuman (death metal, CZ), Evocation (heavy doom death, CZ), Melissa (atmospheric metal, CZ) Klub Tančírna-Prostor - Ostrava (CZ), 19.00, 60Kč
Musick Session Nomenmortis (hyperblasting brutal death/grind, SK), Spasm (vysypany tanecni grind core, ex-Psychopathia), Cruent Stercuraro (nekompromisni brutal grind/death, SK), Profesor Lefebvre (vylozene ucebnicovy grind/crust) Hudebni klub U Tetoura - Zlin-Malenovice podhradi (CZ), 20.00
Hard Maple (hard rock, Bratislava, SK), Vindex (heavy metal, Senec, SK), Symphonyca (thrash metal, Bratislava, SK) Music Net Club (vedľa potravín UNO) - Bratislava, Hálova ulica (CZ), 19.00, 60Sk
X-mass Festival Marduk, Napalm Death, Finntrol, Vader, Black Dahlia Murder, Belphegor Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planet.tt, www.rockthenation.at
10.12. (piatok)
Musick Session Nomenmortis (hyperblasting brutal death/grind, SK), Spasm (vysypany tanecni grind core, ex-Psychopathia), Cruent Stercuraro (nekompromisni brutal grind/death, SK), Dirty Talking (ruznorody kombinacni grind/crust) kavarna Pod lampou - Vsetin (CZ), 19.00
The Cruelty Of Winter Ozzy Osbourne Revival (CZ), Castaway (SK), Hecate (SK), Special Guest (SK) DK Luky - Bratislava (SK), 18.00, 70Sk
9.12. (štvrtok)
X-mass Festival Marduk, Napalm Death, Finntrol, Vader, Black Dahlia Murder, Belphegor KZ Domovina - Praha, Na Maninách 32a (CZ), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169, www.kzdomovina.cz
4.12. (sobota)
POZOR: koncert zrušený
Rotting Christ (GRE), Centinex (SWE), Chaosbreed (SWE) + support Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 Koncert sa nekoná kvôly zrušeniu celého turné z finančných dôvodov.
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, The Search Sabinov (SK)
Apocalypsa Fest vol. V. Root, Sorath, Sezarbil, Absurd Conflict, Endelecheia Svatoboj - Brno (CZ), 19.00, 150Kč spojení: z Hlavního nádraží tramvaj č.4, výstup na zastávce Tomkovo nám.
3.12. (piatok)
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor Rock Pub - Hlohovec (SK)
Insania (hard core, Brno), Rhodian (elektro metal, Brno), Urin (grind core, Kralupy) musicbar Ponorka - Kralupy nad Vltavou (CZ), 20.00, 70Kč, info: pigeonshitagency@hotmail.com
Metamorphosis vol.1 Payback (HC, Topoľčany), Lykantrop (HC, Žilina), Sense (HC, Poprad), Spade (HC/metal, Košice) Butterfley club, Jumbocentrum (2.poschodie) - Košice (SK), 19.00, 50Sk
Satisfucktion RK Ponorka - Pardubice (CZ), 21.00, 60Kč Přijďte zapařit s vítězem rock made in gambrinus, překapelou KISS, Faith No More, Dog Eat Dog
1.12. (streda)
Ingrowing, Contrastic Černej velbloud - České Budějovice (CZ)
28.11. (nedeľa)
The End (CAN), Transmission 0 (NL), Gride (CZ) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 19.30, 230Kč (predpredaj), 250Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
27.11. (sobota)
POZOR: koncert presunutý
Cryptopsy (brutal death metalový kult, CAN), Scarve (technical death metal, FR), Typhoid (technical brutal death, SK), Eternal Bleeding (brutal death metal, SK), Dehonest (estetic death metal, SK) + 3-4 kapely Stará pekáreň - Nitra (SK) Z dôvodu posunutia celého turné na jar 2005 je tento koncert zrušený s tým, že sa uskutoční v novom termíne v závislosti na turné.
Souls To Deny Festival Suffocation (USA), Sanatorium (SK), Perversity (SK), Typhoid (SK), Craniotomy (SK), Eternal Bleeding (SK), Dehonest (SK) Stará Pekáreň - Nitra (SK), 17.00, 460Sk (predpredaj), 500Sk (na mieste), info: www.forensickmusic.com, koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771, www.starapekaren.sk
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum; LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
Unholy Trinity Tour 2004 Mater Monstifera, Agony, Immortal Tears, Rites Of Undeath + guest Trhové Sviny (CZ)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) klub Mír - Uherské Hradiště (CZ), 199Kč (zasilkovou sluzbou nebo v baru klubu Mir nejmene 14 dni pred akci), 220Kč (ostatni predprodeje), 250Kč (na miste)
Ador Dorath, Seppuka, Affront, Smashed Face, Mortifilia, Xeranthenum Harenda - Třinec (CZ)
Music Massacre Vol.5 Trollech , Adultery , Abstract , Urulent Spermcanal-Have The Munchies, The Munchies, Carpatia , G.O.R.E. RC Stoun - Frydek-Mistek (CZ), info: www.adultery.cz/openairfest, eddie-fest@quick.cz, +420-608-230039
POZOR: zmena miesta
Dangerous Meeting 2 Parricide (brutal death metal, Poľsko), Nomenmortis (hyperblasting brutal death grind, Košice), Thorwald (pathological grind machine, Košice), Cruent Stercuraro (death grind gore, Košice) + support Martiner Pub - Veľký Krtíš (SK) (pôvodné miesto konania KD - Dolné Plachtince (3km od Veľkého Krtíša)), 19.00, 100Sk
Rockové Mrazenie Waltari, Arakain, Arzén, Krucipüsk, Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll, Škvor DK - Banská Bystrica (SK), 19.00, info: www.rockovemrazenie.sk
Depresy, Thalarion Pub Honey Bunny - Žilina (SK), 60Sk
26.11. (piatok)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) KD Slavie - České Budějovice (CZ), 250Kč (predpredej), 280Kč (na mieste), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (volať poobede)
Extremeblastfeast 2004 Parricide (brutal death, POL), Nomenmortis (hyperblasting brutal death/grind, SK), Thorwald (pathological grind machine, SK), Mizar (hyperblast, SK) Butterfly (Jumbo centrum) - Košice (SK), 18.30, 100Sk (každý desiaty návštevník dostane CD)
Every Broken Bones Fest Sanatorium (extreme guttural sickenss, Žilina), Eternal Bleeding (brutal death metal, Žiar nad Hronom), Diftery (US brutal death, Prievidza), Attack of Rage (intensive grind core, Bánovce nad Bebravou) U troch Bratov - Prestavlky (SK), 21.30, 60Sk Dostať sa tam dá prímestkými spojmi zo Žiaru nad Hronom, či osobákom cestou: Hliník nad Hronom - Dolná Ždaňa - Prochot - Prestavlky
25.11. (štvrtok)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) Black Shadows - Děčín (CZ), 250Kč (predpredaj), 280Kč (na mieste), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (volať poobede), +420-604-382061
24.11. (streda)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) klub Matrix - Praha (CZ), 250Kč (predpredaj), 280Kč (na mieste), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (volať poobede)
23.11. (utorok)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) klub Pod lampou - Plzeň (CZ), 250Kč (predpredaj), 280Kč (na mieste), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (volať poobede), +420-603-531943
Rage Babylon - Bratislava (SK)
22.11. (pondelok)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) Ponorka - Pardubice (CZ), 250Kč (predpredaj), 280Kč (na mieste), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (volať poobede)
21.11. (nedeľa)
Metalová burza Netopier - Prešov (SK), 17.06, info: www.wayd.host.sk alebo na našich stránkach tu
20.11. (sobota)
Infernal Fest IV. Dementor (brutal Death Metal, PU), Ethereal Pandemonium (Black/Doom Metal, BA), Moonfog (Death/Grind, PB) Bianka - Trenčín (SK), 17.00, 70Sk, info: www.moonfog.szm.sk, +421-907-196289
Unholy Trinity Tour 2004 Mater Monstifera, Agony, Immortal Tears, Rites Of Undeath + guest Nová Říše (CZ)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) RC Prostor Tancirna - Ostrava (CZ), 199Kč (zasilkovou sluzbou nebo v OV-shop MONDO BIZARRO, na Zamecke 20, tel. +420-777-268338, nejmene 14 dni pred akci), 220Kč (ostatni predprodeje), 250Kč (na miste), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (volať poobede)
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, Horska chata Par Avion - Dolný Kubín (SK)
POZOR: koncert presunutý na jar 2005
D.R.I. (USA), Macabre (USA), E-Force (CAN) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 19.00, 350Kč (predpredaj), 380Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Casketgarden (HUN), Depresy (SK), Thalarion (SK), Dysanchely (SK) Klub Calipso - Trnava (SK), 100Sk
Krátký, rychlý a hlasitý 8 Contrasto (ultracore thrashpunk vzdáleně ovlivněný Wretched, Negazione z Itálie), Matka Tereza (extrémní hardcore/grind z Holandska), Blood Suckers (mincecorecrustgrind mosh z Belgie), Gride (powergridecore - Prachatice), CO-CA (po koncertní pauze opět zpět - punkrock Rožnov p.R.), Lycanthrophy (grindfastcore hell - Vysočina), Festa Desperato (rawpunk Brno, nová sestava/nové vály), Sicherhatesystem (hrubý hardcorepunk nářez - Nové město n.Metují) + v jednání Human Waste (crusthardcore Švédsko) Hospoda u Šípků - Hamry nad Sázavou (CZ), 19.00, 150Kč, info: ondra.lycanthrophy@seznam.cz, www.lycanthrophy.wz.cz Hamry jsou na vlakové trase Brno-Havl.Brod zhruba 3 km od Žďáru nad Sázavou
Allmetal Fest Absurd Conflict, Deflorace, ... U Klub - Olomouc (CZ), info: www.allmetal.cz
Metal Swamp no. 15 YBCA (brněnské rockové hvězdy: Big Boss (ROOT), Ondra (GATE CRUSHER), Igor (ROOT), Mira (ASGARD), Olda (HAPPY DEATH), Dušan (WE KNOW), Alesh (ex - DEATH SENTENCE)), Coward (finalista české rockové ligy), Gate Crusher (NIRVANA revival - jedna z největších nadějí bigbeatové scény), Morčata na útěku (parodie známých hitů a osobností brněnské scény) Divadlo Svatoboj - Brno (CZ), 19.00, 80Kč, info: www.metalswamp.zde.cz
Astarot (neo detahtrash), Nocturnal Devotion (death black core), Hecate (doom), Pyrimor (hard grind rock), Nympha (metal) Pub Buková - Poprad (SK), 40Sk
Rage Golem Gambrinus klub - Zlín (CZ), 20.00, info: www.pragokoncert.com Predpredaj: Ticketpro (www.ticketpro.cz), Ticket Art (www.ticket-art.cz), Ticketportal (www.ticketportal.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz)
Shaman, Kotipelto, Dragonforce, Salamandra, Krleš, Power 5 Športová Hala - Martin (SK), 15.00, 390Sk (predpredaj), 490Sk (na mieste), info: www.epg.sk, epgpablo@post.sk, +421-902-208783 predajné miesta: pobočky siete TICKETPORTAL na Slovensku (www.ticketportal.sk) a v ČR (www.ticketportal.cz)
19.11. (piatok)
Deimos Tour 2004 Pungent Stench (AUT), Behemoth (PL), Hypnos (CZ), Disfigured Corpse (CZ), Chaos In head (CZ) RC Mlyn - Vrútky (SK), 19.00, 300Sk (predpredaj), 350Sk (na mieste), info: www.forensickmusic.com, koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum; LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, The Search Holičstvo - Svidník (SK)
Rage KD Šeříkova - Plzeň (CZ), 20.00, info: www.pragokoncert.com Predpredaj: Ticketpro (www.ticketpro.cz), Ticket Art (www.ticket-art.cz), Ticketportal (www.ticketportal.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz)
Hard Rock Made In Dolný Kubín Oravia (Deep Purple Revival, DK), BlackStorm (heavy/thrash cover band, DK) Par Avion Music Club - Dolný Kubín (SK), 20.00, 30Sk
18.11. (štvrtok)
Atrocity (GER), Leaves' Eyes (GER), Battlelore (FIN), Darkwell (AT) Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planet.tt
16.11. (utorok, v stredu je v SK štátny sviatok)
POZOR: koncert zrušený
Six Feet Under + support Golem - Zlín (CZ), 19.00, 420Kč (predpredaj), 450Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 Koncert sa nekoná kvôly zrušeniu celého turné (z rodinných dôvodov niekoho z kapiel).
Dissection (SWE), Watain (SWE) Klub 23 - Žilina (SK), 19.30, 300Sk (predpredaj), 350Sk (na mieste), info: www.forensickmusic.com, koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771, www.klub23.sk
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum; LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
15.11. (pondelok)
Dillinger Escape Plan, Poison The Eell, Hotchpotch, Fresnel Planet Music - Viedeň (AT), 20.00, 22EUR, info: www.planet.tt
13.11. (sobota)
Unholy Trinity Tour 2004 Mater Monstifera, Agony, Immortal Tears, Rites Of Undeath Hells Bells - Praha (CZ)
Adultery Horni Cermna (CZ)
Butterfly Inferno Gagas (unreal underground feeling, Presov), Moonfog (death/grind, Povazska Bystrica), Eternal Bleeding (brutal death metal, Ziar nad Hronom), Infinite Dolorism (gore/grind, Vranov nad Toplou) Buterfly, Jumbo Centrum - Košice (SK), 18.00, 30Sk (v cene vstupného zdarma CD), info: www.moonfog.szm.sk, +421-907-196289
Last Chance, Intrepid DK Dúbravka - Bratislava (SK)
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Queen's pub - Púchov (SK), 20.00
Madebythefire (vysoce strukturovaný energeticky najazzlý core (nadže-ZLÝ?), Plzeň), Grind 6,4 (přetlakový death/grind (proTLAKový?), Plzeň), Napalmed (psychoticko-rachotický emo industriál (RACHITICKÝ?), Most), Resurrection (nekonečné pláně drum'n'bassu (BASA RUMU?)) Inspiral klub - Plzeň (CZ), 20.00, 60Kč, info: www.madebythefire.tk, napalweb.unas.cz
12.11. (piatok)
Samael (CH), Flowing Tears (GER), Vanitas (AT) Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planet.tt
9.11. (štvrtok)
The Last Tour 1985-2005 (20 years of Satanic Slaughter) Satanic Slaughter (the black death cult, SWE), Misericordia (pure dechristianizing black metal, SWE), Avenger (darkblack/death metal, CZ), Krvava prace (thrash/black metal, CZ) Hells Bells - Praha, Na Bělidle (CZ), 18.00, info: www.hellsbells.cz, jankap@tiscali.cz, +420-736-109974, +420-603-507925 Poslední šance vidět tyto šílence v Čechách.
4.11. (štvrtok)
Pros & Cons (angry metal), Rumburax (progressive grazz beat), Core-Tribe (nu-metal) Machnac - Bratislava (SK), 19.00, zadarmo
6.11. (sobota)
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor + hostia Harley Wood - Liptovský Mikuláš (SK)
Dying Passion, Dark Gamballe, Bethrayer Klub Šuplík - Přerov (CZ)
Rumobraní Rozseč u Kunštátu (CZ)
Alternative metal koncert Tumor (HC/metal), Archa (prelude metal), Lykantrop (wolf core), Disident (punk) rockovy klub Mlyn - Vrútky (SK), 18.00, 30Sk
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Butterfly club, Jumbo centrum - Košice (SK), 20.00
5.11. (piatok)
Night Of The Creatures Neron (cold misanthropy metal), Ordos (vampiric black death metal), Empty Feeling (trash hard core) RC Morisson - Mariánské Lázně (CZ), 50Kč, info: Gauron@seznam.cz
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, Dysanchely Tartaros - Banská Bystrica (SK)
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Jumbo pub - Liptovský Mikuláš (SK), 19.00
1.11. (pondelok)
Samael (CH), Flowing Tears (GER), Dark Gamballe (CZ) Fleda - Brno (CZ), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
31.10. (nedeľa)
Brain Corrosion Tour 2004 / Vienna Bloodfest vs. Halloween pt.1 Dead Infection (PL), Crusher (CZ), Misanthropic Might (black, AUT) Violent Devoties (death, AUT), Infestigation (death, AUT) The Monastery - Viedeň, Landstraßer Hauptstraße 38 (AT), 19.30, 10EUR, info: www.monastery.at, pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (poobede)
30.10. (sobota)
Brain Corrosion Tour 2004 / Bloodfest XIV. Dead Infection (PL), Fleshless (CZ), Seeds Of Sorrow (AT), Crusher (CZ), Melancholy Pessimism (CZ), Godles Truth (CZ), Ador Dorath (CZ), Dirty Talking (CZ) KD - Milotice u Kyjova (okr. Hodonin) (CZ), 18.30, 150Kč, info: +420-721-826701
Death Revival (Bratislava), Martyrium Christi (CZ), Draco Hypnalis (CZ), Legion of Doomed Lands (Bratislava) Depo klub - Turzovka (SK), 18.00, 80Sk, info: +421-904-839344 Predaj UG materiálu - Absint Distro
Rumobraní Absurd Conflict, ... Rozsec u Kunstátu (CZ)
Grind Invasion Tour I 2004 Squash Bowels, Needful Things, Onanizer, Podegra RC Morrison - Mariánske Lázně (CZ)
Stigmatized Fest I. Greedy Invalid (doom metalová smečka, Příbor), Stigma (death s ženským murmurem, Boskovice), Blastera (melodic trash death, Blansko), 5th Element (numetal, prostějov), Search Mystery (alternative technical death, Kuřim), Loewcraft (trash metal, Kuničky), Evil Dead (black metal, Bratislava), Kadaverózny proces (bass gore, Bratislava) Klepačov u Blanska (CZ), 90Kč, info: www.stigma.wz.cz
Žižkův vraždící palcát XXI. Dusk (atmosférický orientální doom death metal z Pakistánu! Aktuální album vyšlo pod značkou Epidemie rec. 2003, PAK), Craniotomy (brutální a technický death-grind US střihu vás nemilosrdně dostane na kolena, SK), F.O.B. (schizo blast death - novinky, novinky a zase novinky z připravovaného druhého CD, ale dojde i na Follow, CZ), Mortifilia (rychlý, technický a melodický death ve švédském stylu určitě potěší, CZ), Trollech (strážci říše Trollech - Pravý nefalšovaný lesní Black metal, CZ), Melissa (atmosférická směs deathu, blacku a doomu s klávesami, CZ) Čekanice, Na Vyhlídce - Tábor (CZ), 20.00, info: zizka.fob.cz
Gloom (gothic metal, Sabinov), Corrupted Melody (death doom with female vocal, Nitra) Rock Club Ester - Presov (SK), 18.00, 40Sk (kazdy 30. ucastnik obdrzi CD kompilaciu GHOST 2) after show party, tombola, predaj CD, T-shirts
Recesia No.6 Patology Stench (death metal), Eternal Bleeding (brutal death-grind), Affront (death-trash-hard-core), Mordibator (death metal), Porfyria (death-black), Lykantrop (nu metal), Ground Zero (HC) (Salaš) Nimnica - Púchov (SK), 100Sk Salaš sa nachádza madzi Púchovom a Nimncou. Občerstvenie zabezpečené, akcia sa bude konať do "beztriezveho" rána!
IV. Gothic Party Brno Dark a Gothic Party (gothic rock, darkwave, gothic doom) + Live: Death Sentence RC Brooklyn - Brno (CZ), 70Kč, 20.00-05.00, info: www.gothicpartybrno.wz.cz doprovodny program: minigalerie, gothic shop Gothic Habitus, tombola, projekce
Thalarion (krst noveho CD "Hellium"), Sanatorium, Dysanchely Cork Irish Pub - Topolcany (SK)
Rock the Night BlackStorm (heavy/thrash cover band, DK), Glorion (speed metal, ZA) Tata pub (Stará piváreň) - Dolný Kubín (SK), 21.00
29.10. (piatok)
Brain Corrosion Tour 2004 Dead Infection (PL), Crusher (CZ), Sanatorium (SK), Moonfog (SK), Vipera (SK) Tiffany - Trenčianska Teplá (SK), 19.00, 100Sk (predpredaj), 120Sk (namieste), info: www.forensickmusic.com, koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum; LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
Vindex (heavy metal, SK), Nemesis (power speed metal, CZ), Amalthea (power speed metal, SK) MsKS - Senec (SK), 18.30, 60Sk Z Bratislavy sa ku Kultúrnemu domu v Senci najlepšie dostanete priamym spojom z autobusovej stanice Mlynské Nivy o: 16:20, 16:30, 16:40, 17:10, 17:20, 17:30, 17:55, 18:15, 18:25, 18:35, 18:50. Cesta Mlynské Nivy - Senec námestie 40-45 min. podľa premávky v BA.
Dying Passion, Dark Gamballe, Bethrayer Havlíčkův Brod (CZ)
Dying Passion, Dusk (PAK) + host Praha (CZ)
Besnota, Enemy, Creeping Beholder, Sign DK Lúky - Bratislava (SK), 17.30
Grind Invasion Tour I 2004 Squash Bowels, Needful Things, Ahumado Granujo, Liquid Pus, Flying Brains Ponorka - Pardubice (CZ), 20.00, 100Kč, www.liquidpus.wz.cz, +420-605-706480
Metalworld Tour 2004 From Beyond, Sacrosanctum, Torment, Wilderness R-klub - Holešov (CZ)
28.10. (štvrtok)
Brain Corrosion Tour 2004 Dead Infection (PL), Crusher (CZ) + support Aion - Lomnice nad Popelkou (CZ), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (poobede)
Beheaded (Malta), Prejudice (BEL), Godless Truth (CZ), Hemperor (SK) Aligator - Bratislava (SK), 19.00, 200Sk, info: www.forensickmusic.com, koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771
Grind Invasion Tour I 2004 Squash Bowels, Needful Things, Antofagasta, Gospel Of The Future RC Ponorka - Pardubice (CZ)
The Rays Of The Sun Česká Kamenice (CZ)
27.10. (streda, vo štvrtok je v CZ voľno)
Brain Corrosion Tour 2004 Dead Infection (PL), Crusher (CZ) + support Black Shadows - Děčín (CZ), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (poobede)
Therion (SWE), Tristania, Trail of Tears Roxy - Praha (CZ), 19.00, 490Kč (predpredaj), 540Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 článok o kapelách
Grind Invasion Tour I 2004 / Evening Picknick Of Mondenity vol.X Squash Bowels, Needful Things, Bizarre Embalming, Den za dnem, Re-Intoxication Mo-Do HC Café - České Budějovice, ul. E.Rošického (sídl. Máj, budova výměníku) (CZ), 120Kč
Beheaded (Malta), Godless Truth (krest noveho cd, CZ), Prejudice (BEL), Despice, Sanatorium, Imperial Foeticide Rock Hill - Olomouc (CZ), 18.00, 150Kč
26.10. (utorok)
Beheaded (Malta), Squash Bowels (POL), Prejudice (BEL), Godless Truth (krest noveho CD), Smashed Face (krest noveho CD), Re-Intoxication RC Brooklyn - Brno (u Hlavního nádraží) (CZ), 18.00, 120Kč
25.10. (pondelok)
Brain Corrosion Tour 2004 Dead Infection (PL), Crusher (CZ) + support Klubíčko - Aš (CZ), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (poobede)
24.10. (nedeľa)
Pyaemia (HOL), Disavowed (HOL), Inveracity (GR), Despondency (GER), Godless Truth (CZ), Sanatorium (SK), Despise (CZ), Imperial Foeticide (CZ) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Saxon (GB) hala Novesta - Zlín (CZ), 20.00, info: www.pragokoncert.com, www.mastersofrock.cz Predpredaj lístkov: priamo v agentúre Pragokoncert na tel. číslach: +420-577-432420 a +420-777-701591, vo všetkých predpredajných sieťach: Ticketpro (www.ticketpro.cz), TicketArt (www.ticket-art.cz), Ticketportal (www.ticketportal.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz) a rovnako aj u všetkých obvyklých predpredajoch. článok o kapele Saxon
Squash Bowels, Abortion, Dogma inc., Agragat Duna - Bratislava (SK), 100Sk
Dying Passion, Dusk (PAK) Music Pub Beseda - Brno (CZ)
Origami Galaktika (Experimentální elektronika s přesahy do ambientních nálad. Jedna z přemnoha podob mezinárodního multikulturního uměleckého hnutí. Jeden z mála koncertů evropského miniturné., NOR), Napalmed (Kytary jak je neznáte! Protentokráte kolaborace se členy skupiny BEZ BEŘÍ. Nikdo neví jak to dopadne, ale každopádně nebude nouze o poslech i podívanou., CZ) Poezie klub - Most (cca. 300m nad vlak./aut. nádraží) (CZ), 21.00, 50Kč
23.10. (sobota)
DISAVOWED, PYAEMIA nevystúpia (bližšie info)
SK Death Fest 2004 Disavowed (HOL), Pyaemia (HOL), Deflorace (CZ), Sanatorium (SK, krst nového CD), Seeds Of Sorrow (AUT), Parricide, Eternal Bleeding (SK), Dysanchely (SK), Typhoid (SK), Wayd (SK), Perversity (SK), Craniotomy (SK), Dehonest (SK), Mindsnare (ITA) Guru klub (nový Guru klub, neďaleko Carefouru) - Žilina (SK), 16.00, klub otvorený od 15.30, 240Sk (predpredaj), 300Sk (na mieste), ku každej vstupenke bude pri vstupe zadarmo CD s kapelami vystupujúcimi na festivale, info: www.forensickmusic.com, koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum; LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
Squash Bowels, Abortion, Dogma inc. + supports W-club - Zvolen (SK), 99Sk, info: +421-903-264546 (Lepra)
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, Pagan Spirit Netopier - Prešov (SK)
Ultra Doom Party Dying Passion (krst CD), Dusk (PAK), Dark Gamballe, Bethrayer Rafanda - Zábřeh n. Morevě (CZ)
22.10. (piatok)
Anhead, Melissa, Diarhoea, Masturbace, Screaming Rats klub Kain - Praha, Husitská 1 (CZ), 80Kč, info: www.masturbace.com
10 year's anniversary of ANTARES live in ROCK PUB Faderay (progrock, Martin), Essence Of Existence (atmospheric black metal, Trenčín), Antares (melodic death metal, Martin), Seeds Of Sorrow (death metal, AUT), Depresy (Slovak metal legend, Trenčín) Rock Pub - Martin (SK), 18.00, 40Sk Každý tridsiaty platiaci fanúšik dostane tričko Antares - Made In Fear zadarmo!!! Predaj UG Materialu: ABSINT Distro
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, The Search, Pagan Spirit Ponorka - Kežmarok (SK)
Without Shame Festival XIX Squash Bowels, Abortion, Dogma inc., Cruent Stercuraro Buterfly - Košice (SK), 90Sk
Dying Passion, Dusk (PAK), Dark Gamballe, Bethrayer Klub Chlív - Ostrava-Poruba (CZ)
Metalworld Tour 2004 From Beyond, Sacrosanctum, Torment, Wilderness klub Apollo 13 - Prostějov (CZ)
21.10. (štvrtok)
Bonesawer Party Squash Bowels (gore grind, PL), Abortion (crust/grind), Dogma Inc. (technický crust/hc, ženský vokál), Agregat (dis-beat) Stará Pekáreň - Nitra (SK), 19.00, 99Sk, info: +421-903-264546 (Lepra)
Adultery Ostrava (CZ)
20.10. (streda)
Mortiis (NOR), Susperia (NOR), Alchemist (AUS), Textures (HOL), Dusk (PAK) Abaton - Praha-Libeň (CZ), 19.00, 390Kč (predpredaj), 420Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 článok o kapelách
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor + hostia World club - Zvolen (SK)
Dying Passion, Dusk (PAK), Dark Gamballe, Bethrayer Music Machine - Šumperk (CZ)
18.10. (pondelok)
Amon Amarth (SWE), Impious (SWE), Disillusion (GER) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 19.00, 350Kč (predpredaj), 380Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 článok o kapelách
16.10. (sobota)
Pros And Cons (angry metal), Spade (metal) Harleywood Club No.1 - Liptovský Mikuláš (SK), 19.30, 30Sk
Undeground Fest 9 Pyopoesy (10 years of god cry - posledný koncert), Depresy, Pathology Stench, Dementor, Typhoid, Surgical Dissection, Abstract, Hecate, Mäso DK Podlavice - Banská Bystrica (SK), 17.00
Dying Passion, Dark Gamballe, Bethrayer Klub GoGo - Znojmo (CZ)
The Rays Of The Sun Rumburk (CZ)
Antitrend Párty VIII. Melancholy Pessimism, Pigsty, Mincing Fury..., Craniotomy, Internal Hate, Dissolution RC Brooklyn - Brno (u Hlavního nádraží) (CZ), 19.30, 750Kč
Once Sealed In Blood Tour 2004 Amon Amarth, Impious, Disillusion Planet Music - Viedeň (AT), 20.00, info: www.rockthenation.at
Adultery Frenstat/Radhostem (CZ)
15.10. (piatok)
Dying Passion, Dark Gamballe, Bethrayer Klub B29 - Vyškov (CZ)
Kataklysm, Graveworm, Mystic Circle, Into Eternity Planet Music - Viedeň (AT), 20.00, info: www.rockthenation.at
PumpGrindGun Party vol.1 Gride, Lahar, Ingrowing, Ahumado Granujo, Bloody Diarrhoea, C.B.D.S. hostinec - Pražák u Vodňan (okr.Strakonice) (CZ), 20.00, 100Hč Hostinec otevřen do odjezdu ranních vlaků. Prodej UG materiálu zajištěn. Vlakové spojení: z Č.Budějovic směr Plzeň, přestup ve stanici Číčenice, dále osobním vlakem směr Volary. Pražák je první zastávka za Vodňanami.
No Star Party II. Nemesis, Diarrhoea, Re-volt, Pigsty, Asimmetric pivnice Puma - Krnov (CZ)
10.10. (nedeľa)
Napalmed Metro klub - Telč (CZ), 20.00, info: napalweb.unas.cz
9.10. (sobota)
Kataklysm (CAN), Graveworm (ITA), Into Eternity (CAN), Mystic Circle (GER) Mír - Uherské Hradiště (CZ), 19.00, 350Kč (predpredaj), 380Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 článok o kapelách
VIII. Warpath Live Fest Fleshless (absolutní jednička českého deathgrindu), X-Core (vynikající hardcore s česky zpívanými texty), Negligent Collateral Collapse (N.A.S.A. goregrind), Imortal Tears (jedna z předních kapel české blackové scény), Crisp (agresivní deathmetal načichlý trashem), Breakdown (melodický i brutální deathmetal), Dissection Corpse (mladá vynikající naděje českého deathmetalu), Lingam (melodický blackmetal), Dissolution (deathmetal), Shrapnel In My Head (hardcore,death,trash) Sokolovna - Horní Čermná u Lanškrouna (pre České Třebové) (CZ), 17.00, 100Kč, www.mujweb.cz/www/biermacht/warpathlivefest.htm
Death eXtasy Fest, chapter. III Interitus, Mater Monstifera, T.O.O.H, Nameless Gathering, Pikodeath, Everlasting Dark, Apocryphal Death Praha - KD Opatov (CZ), 17.00, 100Kč spojeni: autobusem 213 ze stanice metra C opatov do zastavky "Ke Katerinkam"
Grain Of Sand Minitour 2004 Emor (pomalý ubíjajúci emo sludge core v duchu Neurosis) Rožnov p.R. (CZ), info: +421-907-580757
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, redruM, Spade Butterfly - Košice (SK), 18.00, 100Kč
Face Of Death Fest No.4 Smashed Face, Absurd Conflict, Draco Hypnalis, Re-Intoxication, Feye, R.A.T.M. revival KD - Velká Bíteš (CZ), 19.00, 60Kč
Notorics (hard rock / speed metal), Creeping Beholder (heavy metal), Remitage (trash metal) DK Cultus - Bratislava, Nevädzova 4 (SK), 18.00, 50Sk
Last Chance (metal-core nášup) Duna - Bratislava (SK)
Metalworld Tour 2004 From Beyond, Sacrosanctum, Torment, Wilderness MV klub - Brno, Kounicova ulice (CZ)
Night Of Unholy Flames II Valraukar (misanthropic black metal), Sator Marte (Moravian War black metal), Gralloch (black metal), Darkearth (heathen black metal), Neron (black/death) KD - Klepačov (CZ) (1km od Blanska), 17.00, 80Kč, info: +420-723-039222, +420-736-449778 na trase Brno - Česká Třebová stanice Blansko hl.nádraží potom autobusem ze zastávky č. cca 100m od vlakového nádraží. Odjezd posledního autobusu je v 16:10
1. Wodňanský Cep - minifestival Colp (core-metal, Č.Budějovice), Noir (symphonic emo doom kompozice, Prachatice), Kombucha (grind-crust, Praha), Philosopher (death, Vodňany), 7 Symbols (death, Písek), Petting ZOO (Prachatice), N.T.K.J. (Prachatice) Vodňany (CZ), 17.00, 50Kč (předprodej), 70Kč (na místě), info: +420-737-131404 (Patupaf) minifestival ve Vodňanech (jižní čechy, mezi Budějcemi, Pískem a Strakonicemi) v picérce u Akcentů na náměstí
8.10. (piatok)
Salamandra (CZ), Nemesis (CZ), Vindex (SK) Fan Favorit - Brno (CZ), 20.00, 100Kč
Grain Of Sand Minitour 2004 Everything Must Go (vysoce energický, garážový punk as fuck n roll s ex-členy Neurosis, Strychnine, Christ On Parade, USA), Filthpact (divoká hc crust smršť z Anglie, ex-Fastard, UK), Emor (pomalý ubíjajúci emo sludge core v duchu Neurosis, SK), Prof. Levfabre (grind crust core, Hulín, CZ) Archa bar - Strážnice (CZ), info: rasta@emortribe.sk
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor, Amatae Adea, Pexeso + support KD - Cinobaňa (SK), 70Sk, info: faltanko@post.sk
6.10. (streda)
Gorgoroth (N), 1349 (N), Thalarion (SK), Ethereal Pandemonium (SK) Stará pekáreň - Nitra (SK), 380Sk (predpredaj), 430Sk (na mieste), info: www.shindy.cz Predpredaj: www.eventim.sk a ich sieť predpredajcov (CK Satur atď.), www.forensickmusic.com, koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum;
LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
5.10. (utorok)
Gorgoroth (N), 1349 (N), Trollech (CZ) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 19.00, 320Kč (predpredaj), 350Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Hardcore Mosh Pit Heaven Shall Burn (GER), Commando (GER), Embers (HUN), Firestars (SK) Stoka Club - Bratislava (SK), 200Sk/6EUR
3.10. (nedeľa)
Sludge vs. Fast Minitour Emor (pomalý ubíjajúci emo sludge core v duchu Neurosis), Superape X (rýchly HC so ženským spevom a tromi zakladajúcimi členmi The Public), Los Puercos (ultra rýchly rawpunk s dvomi ex-členmi The Public a spevom v španielčine) Tartaros - Banská Bystrica (SK), info: +421-915-173510 (Ozon)
2.10. (sobota)
Sludge vs. Fast Minitour Emor (pomalý ubíjajúci emo sludge core v duchu Neurosis), Superape X (rýchly HC so ženským spevom a tromi zakladajúcimi členmi The Public), Los Puercos (ultra rýchly rawpunk s dvomi ex-členmi The Public a spevom v španielčine) Śkandál - Źiar nad Hronom (SK), info: +421-915-173510 (Ozon)
1.10. (piatok)
Militia, Antropoid DK Dúbravka - Bratislava (SK), 18.00, 60Sk, info: www.militia.sk
Sludge vs. Fast Minitour Emor (pomalý ubíjajúci emo sludge core v duchu Neurosis), Superape X (rýchly HC so ženským spevom a tromi zakladajúcimi členmi The Public), Los Puercos (ultra rýchly rawpunk s dvomi ex-členmi The Public a spevom v španielčine) Bianca - Trenčín (SK), info: +421-915-173510 (Ozon)
30.9. (štvrtok)
Neglected Fields, Absurd Conflict, Draco Hypnalis Sklepy - Boskovice (CZ), 19.00, info: www.nftour2004.wz.cz
29.9. (streda)
Neglected Fields, Draco Hypnalis, Scenery, Inflamatory KD Opatov - Praha (CZ), 19.00, info: www.nftour2004.wz.cz
Psychic TV (GBR), Aghiatrias (CZ) Rock Café - Praha (CZ), 19.00, 245Kč (predpredaj), 250Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
28.9. (utorok)
Neglected Fields, Absurd Conflict, Draco Hypnalis, Scenery MV Klub - Brno (CZ), 18.00, info: www.nftour2004.wz.cz
27.9. (pondelok)
Neglected Fields, Absurd Conflict, Draco Hypnalis, Scenery Rafanda - Zábřeh na Moravě (CZ), 20.00, info: www.nftour2004.wz.cz
26.9. (nedeľa)
Unleashing Wrath Over Europe Tour Fornication (BR), Adultery (CZ) Papuča - Banská Bystrica (SK)
25.9. (sobota)
Rush T-Mobile Arena - Praha (CZ), 20.00, 790Kč, info: www.interkoncerts.cz
Metal Breath Tour 2004 Volume 5. Avenger, The Rays Of The Sun, Sorath, Mater Monstifera RC Pod Lampou - Plzeň (CZ), info: www.volny.cz/metalbreath
Unleashing Wrath Over Europe Tour Fornication (BR), G.O.R.E (CZ), Dissection Corpse (CZ), Pikodeath (CZ) Prostor - Ostrava (CZ)
Dangerous Meeting 1 Celebral Turbolency (hyper grind roll, Ostrava), Contempt (brutal death metal, Košice), Nocturnal Devotion (death black core, Banská Bystrica), Ground Zero (hard core metal, Prievidza), Mizar (hyper blast, Lučenec), R.I.P. (progresive rock, Veľký Krtíš) KD - Dolné Plachtince (3km od Veľkého Krtíša) (SK), 20.00, 70Sk
Napalmed (rachot, co umí každej), Bugmen (lo-fi noisy rock pop) Poezie klub (cca. 300 m nad autobus/vlak. nádražím) - Most (CZ), 21.00
Mythus Or Reality? Tour 2004/2005 Lunatic Gods, Editor + hostia Rock Pub - Partizánske (SK)
Moonfog (death/grind, PB) Porfyria (death, PB) Vipera (thrash/hc), Affront (death/hc) Klub 61 (pri zeleznicnej stanici) - Povazska Bystrica (SK), 18.00
24.9. (piatok)
Metal Breath Tour 2004 Volume 5. Avenger, The Rays Of The Sun, Sorath RC Křemelka - Strakonice (CZ), info: www.volny.cz/metalbreath
Benediction (death metal, UK), Godhate (satanic death metal, SWE), Nominon (old school death metal, SWE), Sanatorium (extreme guttural brutality, SK), Deflorace (massmurdering death/grind, CZ) Calipso - Trnava (SK), 20.00, 300Sk (iba na mieste), info: www.forensickmusic.com
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum;
LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
Ingrowing (violent grind core, CZ), Ahumado Granujo (catchy dance grind core, CZ), Attack of Rage, Eternal Bleeding (brutal death, ZH) klub Bengo - Topoľčany (SK), 18.00, 80Sk, info: +421-908-841627 (Hoyas) predaj UG materiálov - Absint distro
Unleashing Wrath Over Europe Tour Fornication (BR), Adultery (CZ), Dissection Corpse (CZ) KD - Podlesí-Němčí (CZ)
23.9. (štvrtok)
Benediction (GB), Nominin (SWE), Godhate (SWE), Deflorace (CZ), Sanatorium (SK) klub Mír - Uherské Hradiště (CZ), 199Kč (predpredaj), 250Kč (na mieste), info: pedro.dvt@post.cz, +420-732-870969 (volat odpoledne)
22.9. (streda)
Grimness + Deformed underground fest Grimness (noizgrind core, ITA), Deformed (grind, PL), Fully Mechanized (total grind core), Inkogruence (crust s divcim zpevem), Stuck (HC), Gloom (legend hardcore), Skutek utek (punk core), VOH (HC/punk) Cross club - Praha (CZ), 80Kč
21.9. (utorok)
Neglected Fields, Draco Hypnalis, Scenery, Midnightscream Martiner pub - Veľký Krtíš (SK), 18.00, info: www.nftour2004.wz.cz
Karl-Heinz, Tschilp Garáže pod Prístavným mostom - Bratislavam (SK), 20.00-22.00, info: www.antipolis.org
20.9. (pondelok)
Without Shame XVII. Neglected Fields, Draco Hypnalis, Scenery, Nostrum Butterfly club - Košice (SK), 18.30, 100Sk, info: www.nftour2004.wz.cz
19.9. (nedeľa)
Neglected Fields, Draco Hypnalis, Scenery Papuča - Banská Bystrica (SK), 18.00, info: www.nftour2004.wz.cz
18.9. (sobota)
Danny Cavanagh (Anathema, UK) - sólo akustický koncert, jediný koncert na Slovensku!, Sean Jude RC Mlyn - Vrútky (SK), 250Sk (predpredaj), 300Sk (na mieste), info: koncerty@forensickmusic.com, +421-903-399771, predpredaj cez www.eventim.sk
Predpredaje: BRATISLAVA: CK Satur, Dr.Horák, CK Biodar Aupark, OK Team Travel, Diwyd-Hummel Music;
BANSKÁ BYSTRICA: CK Satur, Rock Extremum; NITRA: Stará Pekáreň, CK Satur, Rock Extremum; DOLNÝ KUBÍN: CK Satur;
DUNAJSKÁ STREDA: Exit Travel; HLOHOVEC: CK Satur; HUMENNÉ: CK Satur; KOMÁRNO: CK Satur, World Travel; KOŠICE: CK Satur, Mestské Info. Centrum;
LEVICE: CK Satur; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: CK Satur; LUČENEC: Trinásty; MARTIN: Rock shop, CK Satur, Stahl Reisen;
MICHALOVCE: Váš CD Shop; NOVÉ ZÁMKY: CK Gábatour, CK Satur; PIEŠŤANY: CK Satur; POPRAD: CK Satur; POVAŽSKÁ BYSTRICA: CK Satur;
PREŠOV: CK Satur; PRIEVIDZA: CK Satur, Juko CK, Absint distro; PÚCHOV:C K Satur; RUŽOMBEROK: CK Satur;
RIM.SOBOTA: Turistické a informačné centrum; ROŽŇAVA: CK Satur; SPIŠ.N.VES: CK Satur, Kami; TOPOĽČANY: CK Satur;
TRENČÍN: CK Satur; TRNAVA: CD Aquarius, CK Biodar, CK Satur; TURČIANSKE TEPLICE: Kultúrna a informačná agentúra;
VRANOV n/TOPLOU: CK Satur; ZVOLEN: CK Satur; ŽIAR n/HRONOM: CK Satur; ŽILINA: CK Satur, Doorz Music
Neglected Fields, Draco Hypnalis, Scenery, Absurd Conflict, Portikus, Mizar DK Tomašová - Rimavská Sobota (SK), 18.30, info: www.nftour2004.wz.cz
Catatonia Feast #2 Godless Truth, Depresy, Typhoid, Galadriel, D.P.K., Eternal Bleeding Kacabar - Nové Mesto nad Váhom (SK), 18.00, 80Sk, info: catatonia@email.cz, +421-905-819976 Predaj UG zabezpečený (Absint Distro). Akcia bude zaznamenaná na DVD.
All Metal Fest #22 Melancholy Pessimism, Tisic Let Od Raje, Everlasting Dark, Forrest Jump, Wayd, Depressive Reality U-Klub - Olomouc (CZ), 20.00, info: fest.allmetal.cz
Metal Swamp no. 14 Seeds Of Sorrow (AUT), Misanthropic Might (AUT), Enochian (CZ), Eledhel (CZ), Dysanchely (SK), Bast (CZ) KD Svatoboj - Brno, Cacovická 14 (CZ), 18.00, 120Kč, info: www.metalswamp.zde.cz
Pros And Cons (angry metal, KE), Spade (metal, KE) Colosseum, U strýka Igora - Košice (SK), 19.00, 30Sk (konzumné)
Moonfog (death metal, PB), Majster Kat (thrash metal, BA), Evil Dead (black metal, BA) Creeping Beholder (heavy metal) Piváreň Hotel Atrium - Malacky (SK), 18.00
Nemesis, Pathology stench, Silva Nigra, Koka, Hyperborean Desire klub Prostor-Tančírna - Ostrava (CZ), 19.00, 50Kč (predpredaj), 60Kč (na mieste), info: nemesis.2v1.cz
Forma (nu-metal, SK), Barricade (emo-core, CZ), Illegal Illusion (emo-core / crossover / alt. rock, CZ) Červený Rak - Banská Bystrica (SK)
Mutant fest vol. 4 Lykantrop (wolf core, Žilina), Affront (D.T.H.C., Púchov), Ground zero (HC, Prievidza), Archa (prelude metal Žilina) Honey bunny pub (oproti kinu Centrum) - Žilina (SK), 17.30, 20Sk
17.9. (piatok)
Metal Breath Tour 2004 Volume 5. Avenger, The Rays Of The Sun, Sorath Klub Black Shadows - Dečín (CZ), info: www.volny.cz/metalbreath
Neglected Fields, Draco Hypnalis, Scenery, Absurd Conflict DK Dúbravka - Bratislava (SK), 18.00, info: www.nftour2004.wz.cz
Fleshgore (brutal death, UKR), Depressive Reality (death metal s brutal ženským zpěvem), Smashed Face (brutal death), Rays Of The Sun (atmospheric doom metal s novym CD), Avenger (black death), Sorath (black metal inferno) Black Shadows club (za Hypernovou) - Děčín (CZ), 18.00
16.9. (štvrtok)
Metal Breath Tour 2004 Volume 5. Avenger, The Rays Of The Sun, Sorath, Promises RC Kain - Praha (CZ), info: www.volny.cz/metalbreath
Lower Forty-Eeight (emo core s Dischord nadychom, San Francisco, USA), The Mass (dynamicky noise core so saxafonom mix Dillinger Escape/Fantomas, Oakland, USA), If There Is A Hope (screamo emo hardcore, Bratislava) Garáže pod Prístavným mostom - Bratislava (SK), 19.00
14.9. (utorok)
Threhold, Dead Soul Tribe Stará pekáreň - Nitra (SK)
Danny Cavanagh (Anathema) - akustický koncert Music Pub Beseda - Brno (CZ), 220Kč (predpredaj), 250Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
12.9. (nedeľa)
POZOR: zmena miesta konania
Danny Cavanagh (Anathema) - akustický koncert, Sean Jude (UK) Rock Café - Praha (CZ) (pôvodné miesto konania Batalion (omezená kapacita 150 míst!)), 240Kč (predpredaj), 270Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
11.9. (sobota)
Sardonic (GER), Wayd (Prešov), Gagas (Prešov), Fonops (Prešov) Harleywood-Letná záhrada - Liptovsky Mikulas (SK), 19.00, 59Sk, pirane zdarma, info: www.wayd.host.sk, wayd@pobox.sk
Flesh Party 8 Darkside (dark death metal, AUT), Negligent Collateral Collapse (grind core, CZ), Mincing Fury And Guttural Clamour Of Queer Decay (CZ), Punichment (death core, AUT), Inflammatory (death metal, CZ), Craniotomy (brutal death metal, SK), Dehonest (estetic death metal, SK), Peorth (melodic death metal, SK) kino Osveta - Leopoldov (SK), 19.00, 100Sk, www.craniotomy.szm.sk, craniotomy@post.sk, +421-903-154587 (Roman) UG predaj, jedlo, pitie, zvuk a svetlá od profi firmy, po skončení sa všetci stretneme na afterparty v AC PIVÁRNI
10.9. (piatok)
Sardonic (GER), Wayd (Prešov), Gagas (Prešov), Fonops (Prešov) C klub - Poprad (SK), 19.00, 69Sk, pirane zdarma, info: www.wayd.host.sk, wayd@pobox.sk
9.9. (štvrtok)
Sardonic (GER), Wayd (Prešov), Gagas (Prešov), Fonops (Prešov) Rockcafe Netopier-Letna Terasa - Prešov (SK), 19.00, 69Sk, pirane zdarma, info: www.wayd.host.sk, wayd@pobox.sk
7.9. (utorok)
Pro-Pain (USA), Do Or Die (BEL), Mindstab (BEL), Made by the Fire (CZ) Pod Lampou - Plzeň (CZ), 19.00, 350Kč (predpredaj), 380Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 článok o Pro-Pain
4.9. (sobota)
Toast For Dinner - Open Air Ingrowing, Dogma Inc., Contrastic, !T.O.O.H.!, Lycanthrophy, Needful Things, Purulent Spermcanal, Sheeva Yoga, Mincing Fury..., Škoda 120, 6 Mas, Není Úniku, Depresy Mouse, Blastera, Search Mystery, Stigma Olomučany u Blanska (cca 30km severně od Brna) (CZ), 14.00, 120Kč (do 18.00), 150Kč (po 18.00), info: obstik@centrum.cz, +420-721-541384 (Topi) Při nepřízni počasí přesun do sokolovny. Doprava vlakem: do stanice Blansko (trať Brno-Česká Třebová), dál busem přímo od nádraží, nebo pěškobusem asi 3km V areálu zajištěno jídlo, pití, stanování!
Fleshless, X-core, Livores Mortis, Death Revival, Depressive Reality, Sezarbill, Act Of God, Dissection Corpse, Up To Date hotinec u Loušu - Mnichovo Hradiště-Hoškovice (CZ) (1Km od Mnichovo Hradiště ve směru na Turnov po staré silnici)
1.9. (streda)
Arcturus, Sin Of Kain, Vortex, Bornholm A38 Ship - Budapest (HUN), 14EUR (predpredaj), 16EUR (na mieste), info: www.planetnoir.com, info@planetnoir.com
28.8. (sobota)
RocKeFest Digitus In Recto, Protest, Obliterate, Punkreas, Gaťe, Naša Vec, Spade, Parental Advisory, Podfuck, Panta Rei Hádzanárske ihriská HKM, VŠA - Košice (SK), 14.00, 50Sk, info: fabian@saske.sk Tretí ročník jednodňového open air festivalu. Hudba do polnoci, pivo a občerstvenie do rána.
Fekal Party 2004 Fehlgeburt (GER), Sterbehilfe (GER), Rotting Cold (GER), ... Modrá Vopice - Praha (CZ), 13.00, info: fekalparty.unas.cz, narcopolo@seznam.cz
Bar-rock-o Open Air Fest Vol.2 Ador Dorath, Growing Fear, Onset, Locomotive, Tombouctou, Koka, Shatter, Hazydecay, Seppuka, Crashpoint, Mocmyshma, Devastathor, Hunter Killer, Fjětef, Zpeklapech, Blind, Witch Hammer, Taky Lidi, D-leet, The Outsiders Vendryně-Hájenka (Motorkářský Areál) - Třinec (CZ), 12.00, 80Kč/3EUR, info: barrocko@seznam.cz
Every Bones Broken Fest Eternal Bleeding (brutal death metal, Žiar nad Hronom), Dehonest (estetic death metal, Nitra), Threat (melodic death metal, Bánovce nad Bebravou), Adi Granth (gothic metal, Krupina), Anathorn (heavy metal, Trnavá Hora), Thonolan (Iron Maiden revival, Trnavá Hora), Š.h.t. (punk rock, Pitelová), S.n.s. (punk revival band, Žiar nad Hronom) bar Pod Baštou (kúsok od autobus. stanice) - Kremnica (SK), 16.00, vstup voľný
27.-28.8. (piatok-sobota)
Fit Of Rage V - Open Air Kataklysm (CAN), Ancient Ceremony (GER), Abused (CZ), Nocturnal Devotion (SK), Barracuda (CZ), Victim (GER), Fleshless (CZ), Depresion (AT), Collision (HOL), Hypnos (CZ), Crisp (CZ), Grind 6,4 (CZ), Breakdown (CZ), F.O.B. (CZ), Face Of Agony (SK), Martyrium Christi (CZ), Coward (CZ), Scenery (CZ), Grinning Ghoul (BEL), Deformed (PL), Animal Hate (CZ), Melancholy Pessimism (CZ), Defeated Sanity (GER), Thalarion (SK), Silent Stream Of Godless Elegy (CZ), Depresy (SK), Pyopoesy (SK), Feeble Minded (CZ), Hecate (SK) Plané u Mariánských Lázní (CZ), info: fitofrage.czechian.net, crispmetal@seznam.cz, +420-737-958060 (Robert)
25.8. (streda)
Creeping Beholder, Notorics DK Cultus (Ružinov, OC Jadran) - Bratislava (SK), 19.00
21.8. (sobota)
Žižkův vraždící palcát fest Hypnos (death metal), Bathtub Shitter (grind core, JAP), Acid Rain (black metal, GER), Ador Dorath (mysterický sympho-black-doom-death), Sorath (black metal), F.O.B. (schizo blast death metal), Barracuda (experimental thrash death), Agony (melodický death/doom metal), Sarcom (brutální a technický death metal), Mater Monstifera (black metal s klávesami), Pikodeath (wagabund thrash metal), Animal Hate (technický death metal), Bed Sores (nasraný thrash/HC) Housuv Mlyn - Tábor (CZ), 15.00, areál otvorený od 14.00, 170Kč (do 15.00), 199Kč (po 15.00), info: zizka.fob.cz, +420-777-077463 Prodej UG materiálu již tradičně zajištěn. Akce se koná za každého počasí. Při EXTRÉMNĚ nepříznivém počasí se akce bude konat uvnitř Housova mlýna.
Eternal Hate Fest Master, Debustrol, Bathub Shitter (JAP), Martirium Christi, Sanatorium, Coward, Deflorace, Crusher, Return To Innocence, Bizarre Embalming, Animal Hate, Crips, Virtual Void Starec u Kdyně (CZ), 14.00-02.00
Vampire rise 14 Moonfog (black), Internacional Karate (HC), Craniotomy (death), Immortal Tears (black) + afterparty s DJ Cyberian77 a Demogorgon Duna - Bratislava (SK), 18.00
Šariš Rock Fest (2.ročník open air festivalu) hlavné pódium (12:50-24:00): Root, Galadriel, Morgain, Frown, Gloom, Wayd, Dvd Lucy, The Search, Abstract, Stormblast vedlajšie pódium (22:30-03:00): Outsiders, Hecate, Thunderfuck, Syndicate športový areál - Sabinov (SK), 100Sk (predpredaj), 120Sk (na mieste) tombola, občerstvenie, predaj MC, CD, tričiek
Dark Fest Open Air Everlasting Dark, From Beyond, Trollech, Tisic Let Od Raje, Mincing Fury A.G.C.O.Q.D., Nameless Gathering, Dorian, Dissolution, Desperate Desire, Samar, Virtual Void, Ja Taky Hostinec v Údolí - Mariánské údolí u Olomouce (CZ), 16.00-do prvého vlaku, 100Kč, info: +420-608-754820 Vlakem směr Velka Bystrice - Hruba voda - Krnov - Opava, Východ Akce trvá a hospoda bude otevřená až do odjezdu prvního ranního vlaku
20.8. (piatok)
Brotherhood In Blood&Beer Tour 2004 Pikodeath (Liberec), Acid Rain (Berlin) Most (CZ)
Inverted Slamník Hard Fest Noise Wave (esoteric crust, Praha), Kdyby Psi (skunkie core, Praha), Un Cri Bleu (hippie death/grind, Praha), Sepsis (death/black, Melnik) hospoda Na Slamniku - Praha (CZ), 19.00, 40Kc, info: notorola.sh.cvut.cz/~selatko/uncribleu
Eternal Bleeding (brutal death metal, ZH), Mäso (experimental HC, ZV), Tristana (speed metal), Nahodní známi (crossover, ZV), Adi Granth (ghotic metal, KA), Atmosphere (trash metal, ZV), 3Baja, Tabak Krupina (SK)
19.8. (štvrtok)
Brotherhood In Blood&Beer Tour 2004 Pikodeath (Liberec), Acid Rain (Berlin) Škandál - Žiar nad Hronom (SK)
Cheesy (HOL), Antistar Co. (CZ), Rumburax (SK) RC Aligator - Bratislava (SK)
18.8. (streda)
Cheesy (freak metal, HOL) Antistar Co. (grinding unity of antistars - featuring members from Locomotive, Ingrowing, Satisfuction) Černej velbloud - České Budějovice (CZ)
Black/Death metal party DJ Cyberian77 Duna - Bratislava (SK), 18.00
17.8. (utorok)
Brotherhood In Blood&Beer Tour 2004 Pikodeath (Liberec), Acid Rain (Berlin) Irish Pub - Banská Bystrica (SK)
16.8. (pondelok)
Brotherhood In Blood&Beer Tour 2004 Pikodeath (Liberec), Acid Rain (Berlin) Tartaros - Banská Bystrica (SK)
14.8. (sobota)
POZOR: akcia presunutá do Pardubíc
Play Fast Or Don't 1 George Bitch Jr. (FRA), Yacoepsae (GER), Sanitys Dawn (GER), Cockroach (HOL), Bombstrike (SWE), Entrails Massacre (GER), Blood I Bleed (HOL), Elysium (FRA), Gride, Malignant Tumour, Lycanthrophy, Gospel Of The Future, Needful Things, 6Mas, Idiot SavantNT (temné HC, GER), Lahar (fastcore), Total Mass Confusion (crust prasopal, GER), Mass Genocide Process (crustcore) RC Žlutý pes - Pardubice (pôvodné miesto Lukavice (okr. Rychnov nad Kněžnou)) (CZ), 16.00 (14.00), 350Kč, info: www.lycanthrophy.wz.cz, fastcore@centrum.cz Začátek koncertu je přesunut z 14,00 na 16,00 kvůli přesunu. Z Lukavice budou jezdit dva speciální autubusy a převážet lidi do Pardubic.
Čiriklo Dubinel Stoka - Bratislava (SK)
Brotherhood In Blood&Beer Tour 2004 Pikodeath (Liberec), Acid Rain (Berlin) Horní Kameničí u Holyšova (CZ)
13.-15.8. (piatok-nedeľa)
Merciless East Festival'2004 piatok: 15.00-15.30 - People Hate 15.50-16.20 - Vomigod 16.40-17.10 - Draco Hypnalis 17.30-18.00 - Third Degree 18.20-18.50 - Toxic Bonkers 19.10-19.40 - Parricide 20.00-20.30 - Sanatorium 20.50-21.30 - Dead Infection 21.50-22.30 - Stos 22.50-23.20 - Deflorace 23.40-24.10 - Corruption sobota: 11.00-11.20 - Knuckle Head 11.40-12.10 - Internal 12.30-13.00 - Nienasycenie 13.20-13.50 - Pizza Lomot 14.10-14.40 - Requiem 15.00-15.30 - Climate 15.50-16.20 - Effect Murder 16.40-17.10 - Gutter Sirens 17.30-18.00 - Rzeznia 18.20-18.50 - Cerebral Turbulency 19.10-19.40 - Bright Ophidia 20.00-21.10 - Ksu 21.30-22.00 - Ravendusk 22.20-22.50 - Besatt 23.10-23.40 - Non Opus Dei 24.00-24.30 - Abusiveness 24.50-01.20 - Bloodthirst nedeľa: 11.00-11.30 - Exit Wounds 11.50-12.20 - Isolated 12.40-13.10 - Stombamfirer Stedke 13.30-14.00 - Deivos 14.20-14.50 - Patologicum 15.10-15.40 - Pyorrhoea 16.00-16.30 - Epitome 16.50-17.20 - Deformed 17.40-18.10 - Fleshgore 18.30-19.00 - Abysal 19.20-19.50 - Mental Demise 20.10-20.40 - Convent 21.00-21.30 - Purgatory 21.50-22.50 - Pungent Stench amfiteatr "Kumowa Dolina" - Chelm (POL), info: www.pub.nomercy.prv.pl, merciless-east@o2.pl
13.-14.8. (piatok-sobota)
Luční qítí Tony Ducháček & Garage, Absurd Conflict, Animé, Třetí Zuby, Nasaďte Ski, Nil, Alfa Rytmus, Torment, Liquid Pus, Krajdovo Blues, S-band, Skrznaskrz, Zatím Nevíme, Apendyx + prezentace nezávislých umělců a divadelních skupin Olešnice (kousek od Bystřice nad Pernštejnem) (CZ)
Metal Burning Fest 2004 Hypnos, Witchhammer, Mr.Date, Ador Dorath, Virtual Void, Themgoroth, Darkside, Endless, Blind, Seppuka, Flood, Pandora, Salamandra park A.Sikory - Ceský Ťéšín (CZ)
13.8. (piatok)
Brotherhood In Blood&Beer Tour 2004 Pikodeath (Liberec), Acid Rain (Berlin) Ponorka - Pardubice (CZ)
12.8. (štvrtok)
Brotherhood In Blood&Beer Tour 2004 Pikodeath (Liberec), Acid Rain (Berlin) Runway - Plzeň (CZ)
5.-7.8. (štvrtok-sobota)
Brutal Assault vol. 9
štvrtok, 5.8.: 15:00-15:35 From Beyond (35min.) 15:35-16:10 Nocturnal Devotion (35min.) 16:10-16:50 Barracuda (40min.) 16:50-17:30 Torment (40min.) 17:30-18:15 Ingrowing (45min.) 18:15-19:00 R.E.T. (45min.) 19:00-19:45 Pathology Stench (45min.) 19:45-20:35 Dying Passion (50min.) 20:35-21:25 Dead Infection (50min.) 21:25-22:35 Darzamat (70min.) 22:35-23:55 Cannibal Corpse (80min.) 23:55-00:45 Dark Gamballe (50min.) 00:45-01:30 Melancholy Pessimism (45min.) 01:30-02:10 F.O.B. (40min.) 02:10-02:50 Deaf 99 (40min.)
piatok, 6.8.: 11:00-11:35 Utopia (35min.) 11:35-12:15 Sacrosanctum (40min.) 12:15-12:55 Deflorace (40min.) 12:55-13:40 Galadriel (45min.) 13:40-14:20 Smashed Face (40min.) 14:20-15:50 Rites Of Undeath (40min.) 15:00-15:40 Bed Sores (40min.) 15:40-16:25 Melissa (45min.) 16:25-17:05 Poppy Seed Grinder (40min.) 17:05-17:50 Beltaine (45min.) 17:50-18:30 Abortion (40min.) 18:30-19:15 Livores Mortis (45min.) 19:15-19:55 Sanatorium (40min.) 19:55-20:45 Ador Dorath (50min.) 20:45-21:30 Jack Slater (15min.) 21:30-22:30 Depresy (60min.) 22:30-23:50 Root (80min.) 23:50-00:50 Sear Bliss (60min.) 00:50-01:35 Cerebral Turbulency (45min.) 01:35-02:20 Immortal Tears (45min.)
sobota, 7.8.: 11:00-11:40 Antistar Co. (40min.) 11:40-12:25 Demolition (45min.) 12:25-13:10 Euthanasia (45min.) 13:10-13:50 Nobody (40min.) 13:50-14:30 Sun Has Cancer (40min.) 14:30-15:15 Darkside (45min.) 15:15-15:55 Martyrium Christi (40min.) 15:55-16:40 Wayd (45min.) 16:40-17:25 Lunatic Gods (45min.) 17:25-18:10 Colp (45min.) 18:10-18:55 Lex Talionis (45min.) 18:55-19:45 Endless (50min.) 19:45-20:25 Gride (40min.) 20:25-21:15 Neglected Fields (50min.) 21:15-22:25 Graveworm (70min.) 22:25-23:25 Misery Index (60min.) 23:25-00:35 Impaled Nazarene (70min.) 00:35-01:25 Godless Truth (50min.) 01:25-02:10 Sungate (45min.)
Hvozd u Konice, 12km od Náměšti na Hané (CZ), 15.00, 499Kč (3 dni, predpredaj), 550Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
31.7. (sobota)
Krhanice Open Air 2004 Fleshless, Surgical Dissection, Laniena Mentis, Typhoid, Cropment, Cerebral Tubulency, Poppy Seed Grinder, Alienation Mental, Sarcom, Halalí, Psychotic Despair, Kraudom Krhanice (okr. Benešov) (CZ), 14.00, 130Kč, krhanice.wz.cz
Pathology Stench, Nocturnal Devotion Absint Music Club (Papuča) - Banská Bystrica (SK), 20.00, vstup zdarma Vernisáž výstavy fotiek z 8. ročníka metalového festivalu Brutal Assault. Predaj vstupeniek na festival Brutal Assault. Zo stanice ide k Absint Music klubu trolejbus č. 1 a 6.
27.7. (utorok)
Sepsis (death/black, Praha) Moonfog (death metal, Pov. Bystrica), Morgain (hypnotic doom metal, Bratislava), ... Diabolská Katakomba - Žilina (SK)
24.-25.7. (sobota-nedeľa)
Without Shame Open Air 2004 Wayd, Nostrum, Cruent Stercuraro, Pros & Cons, Raven's Blue, Timshel, Punkreas, Poďme do práce, Shit Of The Piss, Amataeadea, Sedona, Gaťe, Pozor sxod, HS 23... a ďalšie Letná záhrada rešstaurácie Nebo-Peklo - Košice (SK), 11.00-22.00, vstup zdarma, www.without-shame.host.sk
24.7. (sobota)
Ludkovická Plečka 2004 Like Fool, Endless, Six Degrees Of Separation, Flood, Chaos In Head, If..., Dagnes, Ciment Ludkovice u Luhačovic (okr. Zlín) (CZ), 15.00, 120Kč (do 18.00 vstup za polovicu) V areály festivalu bude k dispozícii kvalitný pivný mok, nealko, jedlo, nejaký ten stánok s CD, atď... Pripravená súťaž s pivovarom Zubr.
23.-24.7. (piatok-sobota)
Open Hell Fest 2004 Törr (CZ), Root(CZ), Skyforger (LAT), Detonation (HOL), Watain (SWE), Delirium Tremens (GER), Magus Noctum (SLO), Depresy (SK), Moriorr (CZ), Casketgarden (HUN), Bloody Sign (FRA), Zarathustra (GER), Tesstimony (HUN), Repent (GER), Martyrium Christi(CZ), Avenger(CZ), Scenery(CZ), Antares(SK), Adultery(CZ), Dark Storm(CZ), Elite(Nor), Tortharry (CZ), Fleshless (CZ), Death Sentence (CZ), Asgard (CZ), Mater Monstifera (CZ), Ebola Joy (CZ) Volyně (CZ), piatok: 17.00-02.00, sobota: 11.30-02.00, 320Kč/11Euro (predpredaj), 380Kč/13Euro (na mieste na celý víkend), 280Kč/9Euro (iba sobota), info: www.openhell.web.tiscali.cz, avenger.ohf@tiscali.cz, +420-603-507925 / +420-383-373670 (Rámus), +420-736-109974, +420-383-396117 (Honza)
23.7. (piatok)
2. Oravský Rockfest DOGMAinc. (HC-grind core, Šaľa), Antares (atmospheric death metal, Martin), Nortona (crossover, Námestovo), Modul (rock, Námestovo), Bez debaty (punkrock, TS), Epitaf (naivný rock, Nižná), Oranžové hodiny (crossover - Nižná), Lords Of The Destruction (Kadečo - Nižná), Do červena rozpálení (punk, Námestovo) Tenisové dvorce za plavárňou - Nižná nad Oravou (SK), 17.00, 50Sk, info: mzuffa@orangemail.sk, +421-907-305555 Rockový OPEN AIR FESTIVAL, jediný svojho druhu na ORAVE. Po skončení koncertu ROCKOTÉKA.
Split Bearing, Made By The Fire RC Kain - Praha (CZ), info: +420-732-824651 (Jirka)
17.7. (sobota)
Koupak Festival Locomotive, Insania, ... Strašice u Rokycan (CZ)
POZOR: koncert je presunutý na 14.7.
Bloodfest vol.0 Turulvér (HUN), Essence Of Existence (Trenčín), Dysangelium (Moldava n/Bodvou), Eternal Pain (Košice) Lučenec (SK), 17.00, 50Sk
16.7. (piatok)
Corgoň Rock Fest '04 Sanatorium (guttural brutal death, Žilina), Deflorace (death/grind massacre, CZ), Eternal Bleeding (brutal gore metal, Žiar nad Hronom), Midnight Scream (trash metal, Veľký Krtíš), Majster kat (trash metal, Bratislava), Glorion (power metal, Žilina), Anathorn (power/heavy metal, Trnavá Hora), V.A.M. (pseudo punk grind), Pexeso (punk, Lučenec), Sitňan (punk rock, Žiar nad Hronom), WC Dekel (hard rock, Žiar nad Hronom), Blackstorm (hard rock revival, Dolný Kubín), Thonolan (Iron Maiden Revival, Trnavá Hora), Beckled (Led Zepellin Revival, Žiar nad Hronom) futbalové ihrisko - Trnavá Hora (SK), 15.00, 60Sk, info: anathorn@atlas.sk, +421-905-389128 (Maroš), +421-907-827541 (Ondrej) Trnavá Hora je cca 8km od Žiaru nad Hronom smerom na Zvolen (po starej ceste: ZH -> Šášovské podhradie -> Pitežová -> Trnavá hora) Autobusové spojenie zo Zvolena: nást.č.3 (Žiar n/ Hr.): 11:05, 16:25 Autobusové spojenie zo ZH: nást.č.20 (Trnavá Hora): 14:30, 14:40; nást.č.18 (Kremnica): 14:30; nást.č.15 (Nevožné): 15:40, 18:40 Predaj UG materiálov (triká, CD, ziny). More piva a dobrý gulášik. Možnosť stanovania, parkovania.
Hardfest X. From Beyond, Everlasting Dark, Insane, Nikdy Dost Apollo 13 - Prostějov (CZ), info: hardfest.okraje.com
14.7. (streda)
POZOR: koncert je presunutý zo 17.7. na 14.7.
Bloodfest vol.0 Turulvér (HUN), Essence Of Existence (Trenčín), Dysangelium (Moldava n/Bodvou), Eternal Pain (Košice) Lučenec (SK), 17.00, 50Sk
11.7. (nedeľa)
Katatonia, End of Green, Rays Of The Sun, Anime Rock Café - Praha (CZ)
G3 2004 (Joe Satriani / Steve Vai / Robert Fripp) Petofi Csarnock - Budapesť (HUN)
10.7. (sobota)
Basinfirefest 2004 Arakain, Škwor, Doga, Törr, Salamandra, Debustrol, Bionic Angel (GER), Master, Locomotive, Shaark, Vypsaná fixa a mnoho ďalších Spálené Poříčí (okr. Plzeň-jih) (CZ), info: www.basinfirefest.cz
G3 2004 (Joe Satriani / Steve Vai / Robert Fripp) Bank Austria Halle / Gasometer - Viedeň (AT), 20.00
Corrupted Melody (atmospheric death/doom), Antares (melodický death metal), Doomed (all metal), Craniotomy (brutal death metal), Dehonest (estetický death metal) Stará Pekáreň - Nitra, Rázusová 2 (SK), 18.00, 100Sk, info: +421-907-494893 (Tomáš Černý) Stará Pekáreň sa nachádza v blízkosti autobusovej aj železničnej stanice v Nitre
9.-10.7. (piatok-sobota)
Underground Fest Argies (Argentína), Davová Psychóza, Houba, Ht, Ilegality, Načo Názov, Punkreas, Hibakusha, Editor, Punk Floid, Toy Pištoľs, Volant, Nekultura, Tri Groše, Imunita, Dioti Nové Doby, S.N.T.!, Odpad, Ilúzia, Prípad Ewi Burdovej, Emor, Šibenica, Dimenzia X, Pexeso, The Kľemones, No A Čo?, Protest, Swrab, Ježišovi Pivo Nelej, Sheeva Yoga, Veľkosklad, V.P.N., D´zmrds, Barricade, Poďme Do Práce, Poopičný Stav, Nikdy Viac, Nulové Spojenie, Picasso Blot, Kundotkov Syndróm, ... Letný Amfiteáter - Martin (SK)
9.7. (piatok)
Súľov Rock Fest Root, Cales, Sad Harmony, Sungate, Davova Psychoza, Hecate, S.N.T, Odapad, Barracuda, Abstract, Sarcasma, Instant, Dead Poets Society, Etereal Pandemonium, ... Bytča (SK)
8.-10.7. (štvrtok-sobota)
Obscene Extreme 2004
štvrtok, 8.7.:
20.00-?? Intro Show – piercing show studia HELL.cz a metalový DJ´s Dejvy a Tomáš s porcí extrémní muziky pro vaše uši!!!
piatok, 9.7.:
14.00-14.20 Deformed 14.30-14.50 Mincing Fury And Guttural Clamour Of Queer Decay 15.00-15.20 Fleshgore 15.30-15.55 Sufferage 16.05-16.30 Detrimentum 16.40-17.05 Gutted 17.50-18.15 Mindflair 18.25-18.50 Wasteform 19.00-19.30 Fleshless 19.40-20.10 Birdflesh 20.20-21.00 Brodeqiun 21.10-21.55 Blood 22.15-23.10 Extreme Noise Terror 23.25-00.05 ....???... 00.15-00.50 Gronibard 01.00-01.30 Screaming Afterbirth 01.40-02.00 Insane Assholes 02.10-02.30 Bloody Diarrhoea
sobota, 10.7.:
10.00-10.20 LAHAR 10.30-10.50 GROBAR 11.00-11.20 WARSCARS 11.30-11.50 DESPISE 12.00-12.20 ANTIGAMA 12.30-12.50 POPPY SEED GRINDER 13.00-13.25 AMPUTATED 13.35-14.00 ABORTION 14.10-14.35 CLITEATER 14.45-15.10 GODLESS TRUTH 15.20-15.45 REQUIEM 15.55-16.20 EMBALMING THEATRE 16.30-16.55 EMETH 17.05-17.30 PROSTITUTE DISFIGUREMENT 17.40-18.05 RESURRECTED 18.15-18.40 GRIDE 18.50-19.20 ROMPEPROP 19.30-20.00 BUTCHER ABC 20.10-20.45 NATRON 20.55-21.35 UNCURBED 21.50-22.40 GENERAL SURGERY 23.00-00.00 EXHUMED 00.10-00.45 LE SCRAWL 00.55-01.20 DESPONDENCY 01.30-01.55 COMA 02.05-02.30 MATKA TERESA 02.40-03.00 ŠKODA 120
Na Bojišti - Trutnov (CZ), 500Kč (cena vrátane kompilačného CD), info: www.obscene.cz
KEMP – kemp je samozrějmě zdarma v ceně vstupenky a je pro vás otevřen od čtvrtka 8.7.2004 od 14.00, respektujte tento čas prosím!!!
CD ZDARMA - samozřejmě jako každý rok dostane k lístku festivalovou kompilačku jako naše velké díky za podporu tohoto festivalu!!!
METAL-CORE MARKET - Zahajuje v Pátek ve 12.00 - ???, Sobota od 10.00 - ??
RESTAURACE/BARY - Zahajují v Čtvrtek v 17.00 a budou otevřeny nonstop!!!
VEGAN RESTAURACE - Zahajuje ve Čtvrtek 17.00-22.00, Pátek 11.00 - ??, Sobota 10.00 - ??
PIVO - Oficiálním pivem festival bude opět GAMBRINUS z Plzeňského Pivovaru!!!
ZAKÁZANÉ (prosím nepřinášejte do areálu!!!) > Sklenice, lahve, jakékoli sklo, nebezpečné věci a jakékoli zbraně a zvířata!!!
7.7. (streda)
Ingrowing, Masturbace, F.O.B., Erosion Of Sanity, Psychical Family klub Kain - Praha, Husitská 1 (CZ), 100Kč, info: www.masturbace.com
6.7. (utorok)
Chimaira, Punishment, Firetag Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planett.at
4.7. (nedeľa)
Conquer Summer Festival 2004 Hate (death metal, POL), Hell-Born (hell metal, featuring members of Behemoth & Damnatio, POL), Azarath (death metal, POL), Supreme Lord (old school death metal, POL), Abgot (black metal, ITA/UK), Suhrim (death metal, BEL), Infernal Legion (death metal, BEL), Blindead (melacholic metal, POL), Techace (death metal, POL) Club Ucho - Gdynia (15km from Gdansk - north/middle part of Poland) (POL), info: www.conquerec.com, info@conquerec.com
2.-4.7. (piatok-nedeľa)
Masters Of Rock 2004 CZ
piatok, 2.7.: Lament (CZ) (45 min) Žirafa (CZ) (45 min) Ready Kirken (CZ) (50 min) Vypsaná Fixa (CZ) (50 min) Wohnout (CZ) (50 min) Pink Cream 69 (GER) (75 min) The 69 Eyes (FIN) (75 min) J.A.R. (CZ) (75 min) Kiss Forever Band (HUN) (75 min)
sobota, 3.7.: Power 5 (CZ) (45 min) Gaia Mesiah (CZ) (45 min) Doktor PP (CZ) (45 min) Apple Juice (CZ) (45 min) E!E (CZ) (45 min) Fleret (CZ) (50 min) KJU (GER) (50 min) Divokej Bill (CZ) (50 min) Kurtizány z 25. av. (CZ) (50 min) Tři Sestry (CZ) (50 min) Europe (SWE) (75 min) Stratovarius (FIN) (75 min)
nedeľa, 4.7.: Kryptor (CZ) (45 min) Master (USA) (45 min) Brouci (SK) (45 min) Grexabat (SK) (45 min) Znouzectnost (CZ) (45min) Painamp (AUT) (50 min) Sekta Core (MEX) (50 min) The Chancers (GB/CZ) (50 min) Horkýže Slíže (SK) (50min) Arakain (CZ) (50 min) Die Happy (GER) (75 min) Olympic (CZ) (60 min) Helloween (GER) (75 min) In Extremo (GER) (75 min)
areál likérky Rudolf Jelínek - Vizovice (CZ), začiatok 2.7. o 16.00, koniec 5.7. o 02.00, 450Kč (ma jeden ľubovolný deň), 550Kč (celý festival), 2650Kč (skupina 5 ľudí) (tieto ceny sú platné do 30.4.2004), predpredaj lístkov aj online na http://www.mastersofrock.cz/vstupenky.php a na nasledujúcich predpredajných miestach: Ticketpro www.ticketpro.cz, Ticketart www.ticket-art.cz, Ticketstream www.ticketstream.cz, Ticketportal www.ticketportal.cz, všetko potrebné info: www.mastersofrock.cz
2.-3.7. (piatok-sobota)
Masters Of Rock 2004 SK
piatok, 2.7.: Vindex (SK) Apple Juice (CZ) E!E (CZ) Kurtizány z 25. avenue (CZ) KJU: (GER) Divokej Bill (CZ) Arakain (CZ) Tři Sestry (CZ) Europe (SWE) Stratovarius (FIN)
sobota, 3.7.: Žirafa (CZ) Fleret (CZ) Grexabat (SK) Brouci (SK) Kiss Forever Band (HUN) Vypsaná Fixa (CZ) Sekta Core (MEX) Wouhout (CZ) Olympic (CZ) Desmod (SK) Pink Cream 69 (GER) The 69 Eyes (FIN) Helloween (GER) In Extremo (GER)
Slnečné jazerá - Senec (SK), začiatok 2.7. o 16.00, koniec 4.7. o 02.00, 650Sk (vstupné na oba dni), predpredaj: Ticketportal www.ticketportal.sk, info: www.mastersofrock.sk, www.mastersofrock.cz
2.7. (piatok)
Queensryche, Prospect Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planett.at
30.6. (streda)
Steve Adler so skupinou (ex-Guns´N´Roses), Slanger (GER) Stará pekáreň - Nitra (SK), 18.30, 190Sk, info: www.doubleheadpro.com Predpredaj (od 11.06.): Nitra: CD Andante, CD Rockextremum; Bratislava: Dr.Horak, CD Rockextremum, Roxy; Trnava: CD Aquarius; Trenčín: CD Aquarius; Banská Bystrica: CD Rockextremum; Žilina: CD Doorz; Martin: CD Markman Music; Lučenec: CD 13; Košice: Music Center Lenek, CD Rockextremum Playlist bude tvoriť Best Off GNR, albumy Appetite For Destruction, Lies a iné.
29.6. (utorok)
Urgehal (NOR), Thunderbolt (POL), Dawn Of Azazel (AT), Ravenhorst (AT), Eschaton (ex-Dominus Satanas, AT), Goddamned X The Monastery - Viedeň (AT), vstup od 18.30, začiatok 19.00, koniec 23.30, 12EUR (predpredaj), 14EUR (na mieste), info+objednávky: tickets@blackmetal.at, www.blackmetal.at/urgehal
28.6. (pondelok)
Power of Metal Glorion, Creeping Beholder, Syphonyca, Enemy of tha State DK Lúky - Bratislava-Petržalka (SK), 18.00 Prvých 100 pív zadarmo.
26.6. (sobota)
Catatonia Fe{a}st Melancholy Pessimism, Sepsa, Essence Of Existence, Corrupted Melody, Exaltation, Craniotomy, Immodestia, ... Kacabar - Nové Mesto nad Váhom (SK), 17.00, 70Sk Predaj UG materiálu zabezpečený. Smer zo stanice na miesto konania akcie bude vyznačený.
St. Black (dark core, Košice), Spade (nu-metal) Tuba klub - Košice (SK), 20.30, 20Sk
25.-26.6. (piatok-sobota)
Apocalyptic Form of Death - Open Air festival 2004
piatok, 25.6.: 17.00-17.30 Laniena Mentis 17.30-18.10 Mortifilia 18.10-18.50 Inner Fear 18.50-19.30 Ethereal Pandemonium 19.30-20.10 Sorath 20.10-20.50 Fob 20.50-21.30 Ingrowing 21.30-22.30 Hypnos 22.30-23.20 Mater Monstifera 23.20-00.20 Belphegor 00.20-01.00 Trollech
sobota, 26.6.: 14.00-14.40 Lingam 14.40-15.20 ??? 15.20-16.00 Scenery 16.00-16.40 Everlasting Dark 16.40-17.20 Sacrosanctum 17.20-18.00 Virtual Void 18.30-19.10 Rites Of Undeath 19.10-19.50 Return To Innocence 19.50-20.30 Beltaine 20.30-21.10 Avenger 21.10-21.50 Asgard 21.50-22.30 Barracuda 22.30-23.10 Colp 23.10-23.50 Agony 23.50-00.30 Immortal Tears
zimný štadión - Trhové Sviny (CZ), info: www.afod.pc.cz
Noc plná hvězd - Made in Gambrinus
piatok, 25.6.: SCÉNA A: 15.00-15.30 Endless 15.50-16.30 Citron 16.50-17.30 Škwor 17.50-18.30 Turbo 18.50-19.40 No Name 20.30-22.00 U.D.O. 22.30-23.20 Pražský Výběr 23.40-00.20 Arakain 00.40-01.10 Vypsaná Fixa 01.30-02.10 Root 02.30-03.00 Riviera Playboyz SCÉNA B: 15.00-15.30 Digitus In Recto 15.50-16.20 Ador Dorath 16.40-17.10 Live Evil 17.30-18.00 05 A Radeček 18.20-18.50 Carpathia 19.10-19.40 Traktor 20.00-20.30 Nevím 20.50-21.20 Lunatic Gods 21.40-22.10 Frenzy 22.30-23.00 Disfigured Corpse 23.20-23.50 Flood 00.10-00.40 Euthanasia 01.00-01.30 Fata Morgana 01.50-02.10 Seppuka 02.30-03.00 Memoria
sobota, 26.6.: SCÉNA A: 09.15-09.45 Fleret 10.00-10.30 Doktor PP 10.45-11.15 Banana 11.30-12.00 R. B. M. Woodmana 12.20-13.00 Grexabat 13.20-14.00 Desmod 14.20-15.00 Chico 15.20-16.00 Peha 16.20-17.00 Törr 17.20-18.00 Horkýže Slíže 18.20-19.00 Alkehol 19.20-20.00 Aleš Brichta Band 20.20-21.00 Harlej 21.20-22.10 Chinaski 22.30-23.20 Doga 23.40-00.30 Tři Sestry 00.50-01.30 Callenish Circle 01.50-02.20 Imrvere SCÉNA B: 10.00-10.30 Nagauč 10.50-11.20 Glayzy 11.40-12.10 The Pant 12.30-13.00 Franta Kasl Band 13.20-13.50 Imodium 14.10-14.40 Elektrick Mann 15.00-15.30 Lament 15.50-16.20 Debustrol 16.40-17.10 Los Emilos 17.30-18.00 Ferat 18.20-18.50 Galactic Industry 19.10-19.40 Salamandra 20.00-20.30 Master 20.50-21.20 Silent Steem Of Godless Elegy 21.40-22.10 R.E.T. 22.30-23.00 Dark Gambale 23.20-23.50 Fourth Face 01.10-00.40 W.K.M.? 01.00-01.30 Kryptor 01.50-02.30 Tisíc Let Do Ráje 02.40-03.10 Flattus
futbaloý štadión Borek - Třinec (CZ), 400Kč (predpredaj, celý festival), 450Kč (na mieste, celý festival), 1800Kč (predpredaj - 5 vstupeniek), podrobné info: www.nocplnahvezd.cz ON–LINE objednávka, predpredaj CZ, predpredaj SK
25.6. (piatok)
Insania Podobrazy - Brno (CZ), info: www.insania.freemusic.cz
SGP Projekt Par Avion music club - Dolný Kubín (SK), 30Sk, info: +421-903-524590
24.6. (štvrtok)
No Speed Limit Fest Municipal Waste (thrashcore, USA), Gride, Lahar, Ad Acta, Space To Being, Festa Desperato Yacht Club - Brno (CZ), 19.00 (vstup), 20.00 (koncert), info: www.seeyouinhell.cz
23.-24.6. (streda-štvrtok)
No Speed Limit Fest streda, 23.6.: Municipal Waste (thrashcore, USA), Gride, Lahar, Ad Acta, Space To Being, Festa Desperato štvrtok, 24.6.: D.F.A. (thrashcore, CAN), Lycanthrophy, Sicherhatesystem, Gospel Of The Future, Mac Gyver, Superape X Yacht Club - Brno (CZ), 19.00 (vstup), 20.00 (koncert), info: www.seeyouinhell.cz
22.6. (utorok)
POZOR: koncert zrušený (bližšie informácie)
Dying Fetus (USA), Necrophagist (GER), Despise (CZ) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
21.6. (pondelok)
POZOR: koncert zrušený (bližšie informácie)
Dying Fetus (USA), Necrophagist (GER), Despise (CZ) miesto bude ešte upresnené (CZ), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
20.6. (nedeľa)
POZOR: koncert zrušený (bližšie informácie)
Dying Fetus (USA), Necrophagist (GER), Despise (CZ), Sanatorium (SK), Godless Truth (CZ), Fleshgore (UA) Babylon Club - Bratislava (SK), 18.00, 300-350Sk, info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
19.6. (sobota)
POZOR: koncert zrušený (bližšie informácie)
Dying Fetus (USA), Necrophagist (GER), Despise (CZ), Sanatorium (SK), Nomenmortis (SK) Butterfly Club - Košice (SK), 18.00, 300-350Sk, info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Euthanasia Bohuslavice u Zlína (CZ)
Without Shame XVI. Nomenmortis (hyperblasting death/grind), Contempt (brutal death metal), Redrum (funny metal), Pros & Cons (angry metal) Butterfly Club - Košice (SK), 18.30, 60Sk, info: www.without-shame.host.sk
18.-19.6. (piatok-sobota)
More//Than//Fest 2004
piatok, 18.6., Staropramen Stage: 12:20 Fest 13:20 Power 5 14:10 Dementor 15:00 Grexabat 16:00 Midnight Scream 17:00 Lunatic Gods 18:00 Kiju (ITA) 19:10 Arakain 20:50 Freedom Call (GER) 23:00 Destruction (GER) 01:00 Eeriness (SCH) 02:00 Abyss (POL) 03:00 Iron Maiden Revival
piatok, 18.6., B-Stage: 12:10 Popolnica 13:00 Mäso 13:50 Dead Poets Society 14:40 Baron Blade 15:30 Galadriel 16:30 Patologicum (POL) 17:30 Liquid Boogie Roll 20:10 Cruel 22:20 Sungate 00:30 Anathorn 01:20 Trakt 02:10 Hecate
piatok, 18.6., Staropramen Stage: 12:00 Shaark 13:00 Dark Clouds (HUN) 14:00 Depresy 15:00 Deep Star Six 16:00 Pathology Stench 17:00 Antares 18:10 Seven 19:40 Master (USA/CZ) 21:20 Labyrinth (ITA) 23:00 Lost Horizon (SWE) 00:40 Vanitas (AT) 01:40 Glorion 02:40 Ozzy Osbourne Revival
piatok, 18.6., B-Stage: 12:40 Vindex 13:30 Wayd 14:20 Nemesis 15:20 Fleshgore (UA) 16:20 Locomotive 17:20 Tristana 18:20 Editor 20:40 Doomed 22:20 Craniotomy 01:10 Gaz 69 02:10 Nostrum 03:10 Moonfog 04:10 Majster Kat
amfiteáter - Martin (SK), cena od 390 do 790Sk, predpredaj od marca 2004, info: www.epg.sk, bližšie info www.morethanfest.tk
18.6. (piatok)
St. Black (dark core, Košice), Groung Zero (HC, Prievidza), Gloom (ghotic metal, Sabinov) Butterfley klub - Košice (SK), 20.00, 50Sk
16.6. (streda)
Exodus (USA), Hatesphere (DK), Re-Aktor (POL) Abaton - Praha-Libeň (CZ), 18.00, 420Kč (predpredaj), 450Kč (na miste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
15.6. (utorok)
Testament, Masturbace, Fata Morgana, Coward Plzeň (CZ), 20.00, 450Kč (predpredaj), 500Kč (na mieste), info: www.p-promotion.net Predpredaje: Brno - Kulturní a informační centrum, Běhounská 17, tel.: 542210863; Indies, Kobližná 16, tel.:542218382; Uherské Hradiště - VICHR production, Havlíčkova 3, tel.:572551851; Veselí nad Moravou - Kino Morava videopůjčovna, tel.: 724130770; Uherský Brod - Trafika Kopeček Petr, tel.: 603203381; Vsetín - B-MUSIC, nám. Osvobození, tel.: 605279281;Olomouc - Indies; Hranice - Hudebniny Baizová, Zámecká 98, tel.: 581601491; Kroměříž - Empire Music, Dobrovského 170, tel.: 731164907; Nový Jičín - Gramo-Disc, 5. Května 8, tel.: 556707924
14.6. (pondelok)
Testament, Lunatic Gods Klub Kozel Pub - Martin (SK), 19.00, 599Sk, info: www.p-promotion.net
13.6. (nedeľa)
POZOR: koncert zrušený
Suffocation (USA) + supports Žilina (SK), info: www.forensickmusic.com Skupina Suffocation 29.4. zrušila svoj koncert, ktorý mala odohrať v Žiline 13.6.2004. Ako dôvod uviedla príliš veľkú vzdialenosť Žiliny od Essenu (viac ako 1000km), kde mjú hrať deň po Žiline, t.j. 14.6.
Testament, Root Klub Golem - Zlín (CZ), 19.00, 490Kč, info: www.p-promotion.net Predpredaje: Brno - Kulturní a informační centrum, Běhounská 17, tel.: 542210863; Indies, Kobližná 16, tel.:542218382; Uherské Hradiště - VICHR production, Havlíčkova 3, tel.:572551851; Veselí nad Moravou - Kino Morava videopůjčovna, tel.: 724130770; Uherský Brod - Trafika Kopeček Petr, tel.: 603203381; Vsetín - B-MUSIC, nám. Osvobození, tel.: 605279281;Olomouc - Indies; Hranice - Hudebniny Baizová, Zámecká 98, tel.: 581601491; Kroměříž - Empire Music, Dobrovského 170, tel.: 731164907; Nový Jičín - Gramo-Disc, 5. Května 8, tel.: 556707924
12.6. (sobota)
Suffocation (USA), Insision, Dementor, Disgorge, Godless Truth, Imperial Foeticide Abaton - Praha-Libeň (CZ), 18.00, 390Kč (predpredaj), 420Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Root, Pathology Stench, Antares, Nocturnal Devotion, Hymen Staré ihrisko - Turzovka (SK), 18.00, 150Sk, info: +421-907-689956
Without Shame XV. Depresy (black/death SK legenda, Trenčín), Blood Hunt (black metal, Rožňava), Ravenclan (melodic power metal, Košice) Butterfly klub (v Jumbo centre) - Košice (SK), 18.30, 100Sk, www.without-shame.host.sk
V.A.R., From Beyond, Absurd Conflict Sklepy - Boskovice (CZ), www.absurdconflict.com
Feeble Minded, Onanizer, Mortifilia, Ictus Pod lampou - Plzeň (CZ)
11.6. (piatok)
Castaway (melodic power progmetal), Alice Cooper Revival, Amalthea (power metal), Legion of Doomed Lands (black-death metal), Death Revival DK Lúky - Bratislava-Petržalka, Viglašská ul. (SK), 17.30, 70Sk
Liquid Pus (aboriginal grind, Pardubice), Shitnoise (crust/grind, Česká Třebová), Inkogruence (crust/grind, Poděbrady), Onanizer (grind core - Aš/ČB/Havířov/London), Utopia (grind/death, Vrchlabí) Hostinec na Pražáku - Pražák u Vodňan (CZ), 20.00, 80Kč, info: onanizer.allmetal.cz Klub otevřen do odjezdu prvnich rannich vlaku.
9.6. (streda)
Anathema, Silent Stream Of Godless Elegy, Memoria Fléda - Brno (CZ), 19.00, 450Kč (predpredaj), 490Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
5.6. (sobota)
Santos festival Insania, ... Sušice (CZ), info: www.insania.freemusic.cz
Craniotomy (US guttural brutal death, SK), Eternal Bleeding (brutal death, SK), Diarrhoea (death/grind mlaticka, CZ), Satyriasa (infernal black, CZ), Silva Nigra (CZ) Klub 13 - Opava (CZ), 20.00, 70Kč
Infernal Fest III. Moonfog (death black), Bloodfeast (death), Majster Kat (thrash) Rock Club Jambos - Považská Bystrica, sidl. Lanska (SK), 19.00, vstup zdarma, info: +421-907-196289
Voice Of Carnyx Tour II., Imbolc 2004 Beltaine (pagan doom-death, Plzeň), Sacrist (dark black metal, Opava), Ebola Joy (dark electronic music, Znojmo), Livores Mortis (atmospheric black-doom, Turnov), From Beyond (heavy-death-doom-core, Prostějov) Divadlo pod lampou - Plzeň (CZ)
Creeping Beholder (heavy/trash metal) DK Cultus - Bratislava, Nevädzová ul. (SK), 18.00
Sabathory, Dissolution, Hazy decay, Samar, Epiphania, Decide Rafanda - Zábřeh na Moravě (CZ), 90Kč
Andlat (brutal metal core, Island), Episode (melodic metal core), Roots Of Hate (thrash core) music club Atlantic - Pelhřimov (CZ), 80Kč, info: www.atlantic-pe.net
4.6. (piatok)
Mincing Fury (hyperblasting death/grind, CZ), Eternal Bleeding (brutal death, SK), Diarrhoea (death/grind mlaticka, CZ), Satyriasa (infernal black, CZ), Silva Nigra (CZ) klub Tančírna - Ostrava (CZ), 20.00, 70Kč
3.6. (štvrtok)
WASP [22.20], Dragonforce [21.20], Dyecrest [20.30] Planet Music - Viedeň (AT), 20.00, info: www.planett.at
29.5. (sobota)
Locomotive, Underside, Concrete, The Switch RC Simply - Příbram (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Deeper Ground Of Metal Festival Part II Benediction (UK), Incantation (USA), Holy Moses (GER), Illdisposed (DK), Darkside (AT), Sirenia (HOL), Goddamned X (AT) Planet Music - Viedeň (AT), info: www.deeper-ground.tt.at
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Lučenec (SK), info: www.palochodelka.com
Lykantrop (HC nu-metal), Affront (death HC), Archa (nu-metal) Drotár pub - Žilina (SK), 20.00, vstup zdarma, info: www.lykantrop.szm.sk, wolfcore@centrum.sk
Tumor (H/C metal), Swrab (grindcore), Protest (death grindcore), Suffocate (H/C grind) Rock klub Mlyn - Vrútky (SK), 19.00, 50Sk
28.5. (piatok)
Locomotive, Underside, Concrete, The Switch RC Kain - Praha (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Adultery, Greedy Invalid, Rites Of Undeath Hells Bells - Praha (CZ), 19.00, 80Kč
Death A.D. Vol.3 Root, Fleshless, Gomorrha, Imperial Foeticide, Despise, Pikodeath, Sabathory Držkov u Železného Brodu (CZ), 19.00, info: www.death-ad.zde.cz, +420-723-775545
Euthanasia Vsetín (CZ)
27.5. (štvrtok)
Fleshless, Sarcom, Gomorrha Rock klub Pancor - Praha, Vinohradská 40 (CZ), info: +420-604-999316
23.5. (nedeľa)
U.D.O. (GER), Majesty (GER), Crystal Ball (SCH), Liquid Boogie Roll (SK), After All (HUN) Stará športová hala - Košice (SK), 18.00, 450Sk (predpredaj), 600Sk (v deň koncertu), predpredaj: www.ticketportal.sk, greart@cnet.sk, +421-62-32568
Nice To Eat You Festival 3 Prophecy (USA), Fleshless, Godless Truth, Sarcom + support Klub Beseda Bela - Děčín (CZ), 17.00, 150Kč
Crazy White Sean, Hazydecay Tančírna - Ostrava, Havlíčkovo nábřeží 28 (CZ), 19.30, 100Kč, info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Jethro Tull Incheba, kongresová hala C - Bratislava (SK), 20.00, 790Sk (predpredaj), info: www.xl.sk, jethrotull@xl.sk, +421-904-666363 článok o Jethro Tull + audio ukážky Predpredaj vstupeniek: Dr. Horák, Medená 19, Bratislava, t.č.: +421-2-54435667, www.drhorak.sk Ticketportal, Vajanského 17, Bratislava, t.č.: +421-2-5293-3321, www.ticketportal.sk Eventim, Heydukova 17, Bratislava, t.č.: +421-2-52632425, www.eventim.sk BKIS - Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, Klobučnícka 2, Bratislava, t.č.: +421-2-54434059 KIS BB - Kultúrne a informačné stredisko, Nám. Štefana Moyzesa 26, Banská Bystrica, t.č.: +421-48-16186, +421-48-4152272
Gring Core Live Ahumando Granuo (CZ), Celebral Turbulency (CZ), Depresive Reality (CZ) Klub 007 Strahov - Praha (CZ), info: www.klub007strahov.cz
22.5. (sobota)
Locomotive, Underside, Concrete, The Switch Divadlo Pod Lampou - Plzeň (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Apocalypsa Fest vol.IV. Besatt (satanic black metal, PL), Depresy (black/death metal, SK), Trollech (pure forest black metal, CZ), Death Sentence (CZ), Tisic let od raje (CZ) KD Svatoboj - Brno (CZ), 19.00, 120Kč, info: www.apocalypsa.zde.cz
Crazy White Sean Eden - Praha (CZ), 18.00, 250Kč, info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Nomenmortis (SK), Cruent Stercuraro (SK), Spasm (CZ), Dissolution (CZ), Profesor Lefebvre (CZ) RC Šuplik - Přerov, Mlady Horákové (CZ), 20.00
Without Shame XIV. Astarot (thrash/death, Poprad), Erytrosy (death metal, Košice), Amatae Adea (progress rock/metal, Košice), Pyrimor (hard & heavy, Poprad) Butterfly klub (v Jumbo centre) - Košice (SK), 18.30, 60Sk, info: www.without-shame.host.sk
Death By Dawn (death metal, feat. Martin van Drunen - ex-Pestilence, Bolt Thrower, Asphyx, Comecon vocalist, GER), Onanizer (grind core, CZ), Smashed Face (brutal death grind, CZ), Oblomov (black/death/doom, CZ), Animal Hate (death, CZ) KD - Černošín u Stříbra (CZ), 20.00, info: onanizer@hotmail.com
Hypnotic Face, Sabathory, Forrest Jump, Endelecheia Sokolovna - Měnín (CZ)
Apocalypsa IV Besatt (PL), Depresy (SK) Trollech (CZ), Death Sentece (CZ), Tisíc let od ráje (CZ) KD Svatoboj - Brno (CZ)
POZOR: koncert zrušený
Monstrosity, Dark Discipline (nový objav v štýle Six Feet Under) + support RC MoDo - České Budějovice (CZ) Aktuálne prebiehajúce turné Monstrosity s Dark Disciple bolo z ekonomických dôvodov zrušené.
In The Web (revival band, Bratislava), Shiva (hard rock, Praha) Galéria Duna - Bratislava, Radlinského 11 (SK), 19.00, info: www.duna.sk
Pyopoesy (death, Banska Bystrica), Acid Rain (black, Berlin, GER), Pikodeath (wagabund trash, Liberec), Thay Getto (hc/grind, Zvolen) RC Bombura - Brezno (SK)
Immortal Shadows Fest VII. Cales, Virtual Void, Scenery, Surgical Dissection, Martyrium Christi, Matter Mostifera, Bizzare Embalming, Memoria, Tortharry, Tears Národní dům, Zahrada - Frýdek-Místek (pri autobusovej stanici) (CZ), 13.00, info: +420-732-930350 (Milan Marek), +420-602-173459
21.5. (piatok)
Locomotive, Underside, Concrete, The Switch RC Roxor - Havlíčkuv Brod (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Melancholy Pessimism, Pandemia, Depresy klub Tančírna - Ostrava (CZ)
Death By Dawn (death metal, feat. Martin van Drunen - ex-Pestilence, Bolt Thrower, Asphyx, Comecon vocalist, GER), Aeveron (melodic black/death, GER), Onanizer (grind core, CZ), Scenery (death, CZ), Cuttered Flesh (death/grind, CZ) RC Klubíčko - Aš (CZ), info: onanizer@hotmail.com
Jethro Tull Zámek, letná scéna - Polná (CZ), 599Kč, info: www.ticketpro.cz
Acid Rain (black, Berlin, GER), Pikodeath (wagabund trash, Liberec) RC Tartaros - Banská Bystrica (SK)
Dark Night - Metal Forever Symphonyca (thrash core), Majster kat (thrash metal), Moonfog (deathblacktrash metal) DK Lúky - Bratislava (SK), 19.00, 50Sk
Hecate, Galadriel, Inner Fear SK Vajnorská - Bratislava (SK), 18.00, 80Sk
20.5. (štvrtok)
POZOR: koncert zrušený
Monstrosity, Dark Discipline (nový objav v štýle Six Feet Under) + support galéria Duna - Bratislava, Radlinského ul. (SK), 350Sk (predpredaj), 400Sk (na mieste), info: vampire.rise.production@zoznam.sk, +421-903-573038 Aktuálne prebiehajúce turné Monstrosity s Dark Disciple bolo z ekonomických dôvodov zrušené.
Jethro Tull hala Vodova - Brno (CZ), 599Kč, info: www.ticketpro.cz
Pyopoesy (death, Banska Bystrica), Acid Rain (black, Berlin, GER), Pikodeath (wagabund trash, Liberec), Thay Getto (hc/grind, Zvolen) World Klub - Zvolen (SK)
Japamata Jam Pit (hc/nu metal), Exni!to (punk) RC Pancor - Praha, Vinohradská 40 (CZ)
19.5. (streda)
Benediction (UK), Master (USA/CZE), Mantas (Cze) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 18.30, 250Kč (predpredaj), 280Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Jethro Tull T-Mobile Arena - Praha (CZ), 599Kč, info: www.ticketpro.cz
15.5. (sobota)
La Groupe, Feeble Minded, Fleshless, Ingrowing, Disavowed České Budějovice (CZ)
Streetfest Pross And Cons (engry metal), Saprophyte (old school HC), Poďme do práce (pogopunk), 3x Denne! (melopunk) amfiteáter - Humenné (SK), 18.00, 90Sk (na mieste), 70Sk (v predpredaji v MSKS), info: streetworker@post.sk Koncert sa uskutoční aj v prípade nepriazniveho počasia, presunie sa do kulturáku.
Black Orchid Fest Galadriel (dark doom metal, BA), Sungate (experimental gothic doom, BY), Craniotomy (brutal death, HC), Perversity (brutal death metal, PO), Astarot (death metal, PP), Eternal Bleeding (brutal death) Absint Music Klub (Papuča) - Banská Bystrica (SK), 50Sk
Metal Swamp no.13 Agmen, Asgard, Ador Dorath, Adultery, Sabathory, Sacrist, Rites Of Undeath KD Svatoboj - Brno (CZ), 18.00, info: www.metalswamp.zde.cz, www.metalswamp.mysteria.cz
Black Box Tour Mea Culpa, Eastearn Star, Street Machine, Every Day Hate hudební klub Atlantic - Pelhřimov (CZ), info: www.atlantic-pe.net
Infernal Metal Masaker Moonfog (death/black, Povazska Bystrica), Mizar (pure brutalism, Lucenec), Yoklowyna (gothic doom metal, Trencin), Art Of Decay (death metal, Dubnica), Karrion (death metal, Banovce) Fiffany - Trencianska Tepla (SK), 19.00, 50Sk Tiffany sa nachadza kusok od zeleznicnej stanice.
Jelša Fest Master (USA/CZ), Shaark, Sungate, ... KD - Jelšovce pri Nitre (SK)
Midgard (melodic death, AT), Onanizer (grind core, Aš/České Budějovice), Smashed Face (death grind, Velká Bíteš), Oblomov (black/death/doom, Slaný), Mortifilia (death metal, Sušice) RC Pancor - Praha (CZ)
Fest rychle sipy 2 Depresy (SK), Epitome (PL) RC Holicstvo - Svidnik (SK), 20.00, 59Sk
14.5. (piatok)
La Groupe, Feeble Minded, Fleshless, Ingrowing, Disavowed RC Pekárna - Rokycany (CZ)
POZOR: koncert zrušený
Blaze (ex Iron Maiden), Seven Banská Bystrica (SK), info: www.epg.sk
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Banská Bystrica (SK), info: www.palochodelka.com
Hypnotic Face, Sabathory, Forrest Jump, Endelecheia Duku Duku - Moravská Třebová (CZ)
Midgard (melodic death, AT), Reek Of Shits (gore grind, Jindřichův Hradec), Onanizer (grind core, Aš/České Budějovice), Aggressive Tyrants (extreme HC, Světlá nad Sázavou), Cold Cowshed (death/grind, Křemže) RC Domino - Český Krumlov (CZ)
Metalova noc R.I.P, Thonolan (Iron Maiden revival), Midnight Scream, Anathorn KD - Prestavlky (pri Ziari nad Hronom / Hliniku nad Hronom) (SK)
Nomenmortis (hyperblasting brutal death), Slowtorn (grind/death) RC Tuba - Košice (SK), 20.30
8.5. (sobota)
WAYD (death metaloví kúzelníci z Prešova po 2 rokoch v originálnej zostave, SK), Casketgarden (melodic death/trash assault, HUN), Protest (extreme death/grind, SK), Draco Hypnalis (melodic death/black metal, CZ), Dysanchely (metal band, SK) Art Club (bývalé Calipso) - Trnava (SK), 19.00, info: predaj UG materialu
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Dolný Smokovec (SK), info: www.palochodelka.com
Phantasmagoria Feast III. StrangeMind (alternative doom rock, Plzen), Cartel (power hard core, Praha), Split Bearing (progressive rock/metal, Olomouc; CZ Dream Theater), Poppy Seed Grinder (brutal death/HC, Praha; CZ Dying Fetus), Cruel (epic power metal, Cesky Brod), Mizantrop (brutal HC/Punk, Nymburk) KD - Nymburk (CZ), 19.00, 80Kč, info: www.phantasmagoria.wz.cz
7.5. (piatok)
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Poprad (SK), info: www.palochodelka.com
Tisíc let od ráje, Nameless Gathering Hells Bells - Praha, Na Bělidle 27 (CZ)
Monolith (grind core, AT), Reek Of Shits (gore grind, Jindřichův Hradec), Onanizer (grind core, Aš/České Budějovice), Bizarre Embalming (grind/death, Jižní Čechy), Malformed Thought (HC, Jindřichův Hradec) Zbuzany - Jindřichův Hradec (CZ)
6.5. (štvrtok)
Cerebral Turbulency (mosh grind, Ostrava), Ahumando Granujo (techno grind, Praha), Kobra XI (fastcore brigáda, Chomutov) Jitřenka - Chomutov (CZ)
5.5. (streda)
Schyzofém, St.Black, Aliby ASO klub - Košice, Novomeského 11 (pri GESku) (SK), 19.30, vstup zdarma
4.5. (utorok)
Negura Bunget (ROM), The Stone (SRB) Duna - Bratislava (SK), 20.00, 200Sk
2.5. (nedeľa)
The Ocean (vysoce destruktivní atmosferický hardcore pro fans Lumen, Neurosis, GER), Akutní potřeba (new school hardcoru s prvky funky, jazzu, ale i promáklými sypačkami, Beroun/Hořovice), Napalmed hospoda Florida - Hořovice (CZ)(mezi Prahou a Plzní), 20.00, 80Kč, info: oskar@g-sport.cz (Oskar)
Dawn of Spring Tour Adultery (black metal, CZ), Abstract (instrumental avantgard metal, SK), Return To Innocence (black/doom, CZ), Sungate (instrumental metal, SK) klub Tartaros - Banská Bystrica (SK), 18.00, 70Sk
1.5. (sobota)
Metal Energy Fest vol.2 Nomenmortis (hyperblast death grind), Sungate (instrumental gothic doom), Forest Jump (nobility), Unicorn (progressive hard&heavy) Rock pub Vegas - Martin, pešia zóna (SK), 18.00, 50Sk Predaj UG materialu - Absint Distro (Veronika Valkosakova)
Malignant Tumour, Abortion, Mass Genocide Process Buterfly bar - Dunajska Streda (SK), 80Sk, info: +421-903-264546
Dawn Of Spring Tour Adultery (black, CZ), Return To Innocence (doom black, CZ), Abstract (avantgard instrumental metal, SK) klub Tuba - Košice (SK)
Antistar Co., The Switch, Concrete, Underside Wagner - Větřní (CZ), 20:00
Pohoda Records Party Illegal Illusion, Desperate Cry, Austin Lucas, Dezinfekce, Albion, Delusion, Svine!, H.A.T.E! Prazak u Vodnan (CZ), 19.00, 130 Kč Prazak lezi 2 km od Vodnan na zeleznicni trati z Cicenic do Prachatic. Prvnich 100 platicich obdrzi kompilacni kazetu zucastnenych kapel zdarma. V salu je mozne zustat do prvnich rannich vlaku: ranni odjezd smer Prazak - Prachatice 4:50 hod., Prazak - Cicenice 5:27 hod.
30.4. (piatok)
Insania Zámecká rychta - Polná (CZ), info: www.insania.freemusic.cz
Dawn Of Spring Tour Adultery (black, CZ), Return To Innocence (doom black, CZ), Abstract (avantgard instrumental metal, SK) klub Remont - Sucha Biezkidzka (PL)
Hell Fest Utopia (prabrutal - grind-core, Vrchlabí), Pikodeath (wagabund - thrash metal, Liberec), Manthas (brutal-death - prasurowost, Praha) klub Scaff Under - Smržovka (na náměstí) (CZ), 20.00, info: www.volny.cz/pikodeath
Čad, Depresy Mouse, Agregat Terminal (ex-Charlie's) - Bratislava, Špitálska ulica (SK)
29.4. (štvrtok)
Napalmed, Rhondian, Riviera Playboyz Futurum music bar - Praha (CZ), 20.00, info: zvuk@allin.cz, +420-602-204080 (Honza)
28.4. (streda)
Deadsoul Tribe (progressive metal, USA/A), Satisfuction (crossover, CZ) Galéria Duna - Bratislava (SK), 20.00, 260Sk
25.4. (nedeľa)
Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll (progressive guitar rock) Kozel pub - Martin (SK), 19.00, info: www.palochodelka.com
24.4. (sobota)
Index Of Death Part 3 Depresy (SK), Nocturnal Devotion (black death, SK), Devastator (death, CZ), Obliviob (brutal death, SK) Absint Music Club (Papuča) - Banská Bystrica (SK), 18.00, 70Sk
Finntroll, Ensiferum, The Wake + support Planet Music - Viedeň (AT), info: www.rockthenation.at
Locomotive, Masakusy DK - Borovany (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
POZOR: koncert presunutý na 17.4.
Roger fest IV. Typhoid (PD), Eternal Bleeding (ZH), Legion Of Doomed Lands (BA), Hemperor (BA), Mortally Infected (BA) Galeria Duna - Bratislava, Radlinskeho ul. (SK), 20.00, 80Sk, info: rogerzine.host.sk, mjarolinova@pobox.sk Afterparty s metalovymi DJs, predaj UG materialov, sutaz, videoprojekcia...
Without Shame XIII. Insania (astral hardcore, Brno), WAYD (thrash/jazz, Presov), Svablast (hudona smrst, Bratislava), Slowtorn (death/grind, Kosice), Obliterate (grind core, Kosice) Butterfly - Košice (SK), 18.30, 100Sk, info: www.without-shame.host.sk
Fever piváreň, hotel Atium - Malacky (SK), 20.00, vstup zdarma
Helltour Törr, Root Březolupy (CZ)
Jarni Romance Sungate, D.M.C., Anhead, Search Mystery, Torment, Blastera, Lovecraft Klepačov (1 km od Blanska - na vlak. trase Brno - České Třebová) (CZ), 19.00, 100Kč, info: +420-721-541384 Možnost přespání v sále do raních vlaků.
Kabát, Horkýže Slíže, Desmond štadión TJ Polygraf - Bratislava-Petržalka (SK), 19.30, 380Sk (predpredaj), 450Sk (na mieste)
23.4. (piatok)
Insania (brnenska hardcoreova hydra), Švablast (cibi a hulo - svinský výprask), Poopičný stav (legenda kežmarskeho undregroundu) klub Ponorka - Kežmarok (SK), 100Sk, info: www.ponorka.host.sk
Pathology Stench, Perversity, Podme Do Prace, Fonops Frico Bar - Fričovce (20km západne od Prešova) (SK), otvorené od 18.00, začiatok 20.00, 90Sk (predpredaj), 70Sk (na tel. čísle +421-902-436630) after party, rockoteka, pitný a stravovací režim zabezpečený SAD z autobusovej stanice Prešov: 16.50, 18.45, 19.40 (stanovište 9), 17.45 (stanovište 3), 17.50 (stanovište 2). Odvoz z akcie podla zaujmu.
Helltour Törr, Root Polná (CZ)
Fallen Angels In The Underground Live Depresy (occult black death metal, SK), Galadriel + krst nového CD World Under World (melodic dark doom metal, SK), Morgain + krst nového CD Abandoned In The Forest Of Weariness (hypnotic doom metal, SK), Casketgarden (melodic swedish death metal, HUN) Babylon Club - Bratislava (SK), 18.00, 90Sk
22.4. (štvrtok)
Helltour 2004 Törr, Root, Asgard, Like Fool Capitol Music Hall - Brno (CZ), 19.00, 160Kč, info: +420-604-720164
21.4. (streda)
Reflections Agentura GES - Kosice, L.Novomeskeho 13 (SK), 19.00, 50Sk, info: www.reflections.sk Opät po dvoch rokoch koncert spojeny s krstom noveho albumu s nazvom "Life to Wait". Priaznivci rockovej aj metalovej muziky sa maju na co tesit...
Helltour Törr, Root Futurun - Praha (CZ)
20.4. (utorok)
Mayhem (NOR), Decapitated (POL), Defiled (JAP), Manatark, Sorath (CZ) Abaton - Praha-Libeň (CZ), 18.30, 390Kč (predpredaj), 420Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 informácie o kapelách
17.4. (sobota)
Sorath, Asgard, Agony, Satriasa Divadlo Pod Lampou - Plzeň (CZ), info: parambucha@volny.cz, +420-604-720164
Abstract, Adultery, Return To Innocence, Crisp, Dissection Corpse + ďalší Němčí-Podlesí (CZ), 18.00
Gods of Brutality Vol.II Casketgarden (melodic death/thrash metal, HUN), Agregator (melodic death/doom metal, HUN), Dysentery (death metal), Angelus (female death/black metal band, HUN), Scaffold (brutal death metal with female vocalist, HUN), April Weeds (melodic metal) Butterfly Music Pub - Dunajská Streda (SK), 18.00, 70Sk Klub je otvorený do rána.
The Terrorist Week Malignant Tumour (grindcore), Diskriminace (raw punk bastards), Rabies (grindcore), Alarm (punk rock), Onanizer (grindcore) Mo-Do - České Budějovice (CZ), 20.00, 70Kč, info: theterroristweek@centrum.cz
Roger fest IV. Typhoid (PD), Craniotomy (HC), Eternal Bleeding (ZH), Legion Of Doomed Lands (BA), Hemperor (BA), Mortally Infected (BA) Galeria Duna - Bratislava, Radlinskeho ul. (SK), 20.00, 80Sk, info: www.rogerzine.tk, mjarolinova@pobox.sk Afterparty s metalovymi DJs, predaj UG materialov, sutaz, videoprojekcia...
Insania (krst CD Out s videoprojekciou), hostia: Big Boss (Root), Dorka (Tara-Fuki), Splašené trumpety Fléda - Brno (CZ), 20.30, 90/100Kč, info: www.insania.freemusic.cz, www.fleda.cz Fléda je kúsok od centra – piata zastávka električkou č.1 od vlakovej stanice smer Řečkovice
AllMetal Fest Isacaarum, Tisíc let od ráje, Mater Monstifera, Animal Hate, Galadriel, The Cryptosy Olomouc (CZ), info: fest.allmetal.cz
Eye For An Eye Vol.I Attront (death thras/core, Púchov), Pros And Cons (metal, Košice), St.Black (dark/core, Košice) Live Rock Club Butterfly (Jumbo centrum) - Košice (SK), 18.30, 50Sk
Bar-Rock-O MiniFest Disfigured Corpse (grind, Ostrava), Robson (rock, Ostrava), Pivosaurus (rock, Havířov), Witch Hammer (heavy metal, Jablunkov) Bar-Rock-O - Třinec (CZ), 18.00, 40Kč
Fever Tuba Klub - Košice, Masarykova 4 (SK), 20.30, vstup zdarma
16.4. (piatok)
Sorath, Asgard, Agony, Satriasa RC MoDo - České Budějovice (CZ), info: parambucha@volny.cz, +420-604-720164
The Terrorist Week Malignant Tumour (grindcore), Diskriminace (raw punk bastards), Plastic Grave (grind/hardcore), Bizarre Embalming (brutal death) Paluba - Písek (CZ), 20.00, 70Kč, info: theterroristweek@centrum.cz
Voice Of Carnyx Tour II., Imbolc 2004 Beltaine (pagan doom-death, Plzeň), Sacrist (dark black metal, Opava), Ebola Joy (dark electronic music, Znojmo), Livores Mortis (atmospheric black-doom, Turnov), From Beyond (heavy-death-doom-core, Prostějov) Aqualung - Opava (CZ)
The Cryptosy, Nocturnal Devotion, Ancestral Volkhves, Moonfog DK Dúbravka - Bratislava (SK), 18.00, 70Sk
Scenery, Masturbace, Anhead, Barracuda, Atomová Mihule klub Kain - Praha (CZ), 20.00-00.30
Onanizer (grind core, Aš), Ictus (brutal death, Kdyně/Písek/Mariánské Lázně), Sem-Ha-Mforas (smoking brutal HC, Toužim), Drop-Out (grunge/HC, Tachov) RC Zimní Stadión - Tachov (CZ), 20.00, info: wagonecek@mujoskar.cz
15.4. (štvrtok)
Surgical Dissection, Manthas, Pikodeath klub Matrix - Praha, Koněvova 13 (CZ), 20.00, 80Kč, info: www.matrixklub.cz
14.4. (streda)
Debustrol Alfa - Plzeň (CZ)
13.4. (utorok)
Disgorge (extreme death/grind, MEX), Sanatorium (brutal guttural sickness, SK) MoDo - České Budějovice (CZ)
12.4. (pondelok - Veľkonočný pondelok)
Disgorge (MEX), Sanatorium (SK), Deflorace (CZ), Laniena Mentis (CZ) Black Pes klub - Praha-Klánovice (CZ), 18.30, 150Kč (iba na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
11.4. (nedeľa)
Mater Monstifera, Rites Of Undeath RC Kain - Praha (CZ)
Crust-punk-grind-hardcore noc Sewn Shut (nekompromisní grind core, SWE), Grex (našláplý grind crust, CZ), Silence (temný hardcore, PL), Allee Der Kosmonauten (berlínský crust punk válec, GER), Mass Genocide Process (crust mlátička, CZ), Needful Things (grind core jízda, CZ), Deriva De Recua (crust punk, CZ), Silbato (screamo-chaos hardcore - překvápko z Itálie na poslední chvíli stylově přiřaditelní k Orchid, Reversal Of Man) Florida Pub - Hořovice (CZ), 19.00, 120Kč, info: xsalenao@seznam.cz
Disgorge (extreme death/grind, MEX), Sanatorium (brutal guttural sickness, SK), Mincing Fury (CZ) RC Brooklyn - Brno (CZ)
10.4. (sobota)
Napalmed, Riviera Playboyz, Rhodian klub Futurum - Praha (CZ)
Krátký, rychlý a hlasitý 6 Sewn Shut (grindcore peklo, SWE), Entrails Massacre (extreme HC/grind, GER), Lycanthrophy (grind/fastcore, CZ), Needful Things (grindcore masakr, CZ), Gospel Of The Future (extreme HC/grind, ex-Mindlock, CZ), Festa Desperato (raw distort punk, CZ) Hamry nad Sázavou (CZ), 19.00-02.00, 150Kč, info: www.lycanthrophy@wz.cz, ondra.lycanthrophy@seznam.cz
Infernal Fest II The Cryptosy (black metal, Prievidza), Moonfog (krst dema, death/black/thrash, Povazska Bystrica), Majster Kat (thrash, Bratislava), Face Of Agony (thrash, Puchov), Essence Of Existence (black metal, Trencin), Vipera(metal, Povazska Bystrica), Bloodfeast(death/black Povazska Bystrica), DarkBlue (atmosferic Music, Povazska Bystrica) DK Milochov - Povazska Bystrica, Krasňany pri Ziline (SK), 15.00, 40Sk, info: www.infernalfest.szm.sk, +421-907-196289
Mortal Infected, Fever Galéria Duna - Bratislava, Radlinského ul. (SK), 19.00, 80Sk
Depresion, Cerebral Turbulency, Absurd Conflict, Onset, Like Fool, Radical Mentally, Incalm, Slaughtering, Samixobe KD - Veselí na Moravě (CZ), 17.00, info: +420-604-330604
Flesh Party 7 Disgorge (patho brutal death, MEX), Mindsnare (brutal death, ITA), C.O.S. (crust-grind, ITA), Sanatorium (guttural death, SK), Corrupted Melody (melod black/death/doom, SK), Torment (death metal, SK) kino Osveta - Leopoldov (SK), 19.00, 199Sk, info: +421-903-154587 (Roman), craniotomy@post.sk, www.craniotomy.szm.sk UG shops, alko, nealko, jedlo, after party v AC pivarni
Bar-Rock-O MiniFest Narvan (Brno), Tomboctou (Třinec) Bar-Rock-O - Třinec (CZ), 50Kč
New Age Of Extreme Underground Partie's No. 01 Deformed (total gore/grind, PL), Imperial Foeticide (virtual death/grind), Despise (brutal U.S. death/grind), Blasphemer (black metal), Dark Future (death´n´roll), Indigestible Pieces (velentine´s gore), Elysium (thrash/death) Hostinec Na Kříži - Břehy u Přelouče (CZ), 19.00, 90Kč, info: dejvy666@volny.cz, www.despise.webpark.cz Přelouč najdete na vlakové trase Kolín (Praha) - Pardubice. Prodej UG zboží zajištěn
9.4. (piatok)
Deeper Ground Of Metal Suidakra, Mastic Scum, Demolition, Sunterra, Depresy, Misantrophic Might, Casket Garden, Convergence, Diabolica, Firetag Arena - Viedeň (AT), info: www.arena.co.at, www.deeper-ground.at.tt
Insania, Endless Rocker club - Krnov (CZ), info: www.insania.freemusic.cz
Disgorge (extreme death/grind, MEX), Sanatorium (brutal guttural sickness, SK), Possession (death metal, AT), Mäso (hardcore, SK) Martiner pub - Veľký Krtíš (SK), 19.00, 160Sk, info: +421-903-399771 (4nSick), www.forensickmusic.com predaj UG materiálov
Needful Things, Sewn Shut, Wojczech Otrokovice (CZ)
8.4. (štvrtok)
Pro-Pain (USA), Ektomorf (HUN), Dark Dungeon, Status Praesents (CZ) Abaton - Praha-Libeň (CZ), 18.30, 390Kč (predpredaj), 420Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Krieg (USA), Demoncy (USA), Abazagorath (USA), Dismal (AT), Ewig Frost (AT), Samhain (AT) Vienna Unplugged - Viedeň, Liechtensteinstraße 61 (AT), vstup 18.30, začiatok 19.00, 12EUR/14EUR, www.blackmetal.at, www.vienna-unplugged.at
Needful Things, Sewn Shut Bohumín (CZ)
7.4. (streda)
Edguy, Brainstorm, Nocturnal Rites Planet Music - Viedeň (AT), 20.00, info: www.planet.tt
6.4. (utorok)
Pro-Pain (USA), Ektomorf (HUN), Dark Day Dungeon, Locomotive (CZ), Saprophyte (SK) divadlo Stoka - Bratislava (SK), 18.00, 400Sk (iba na mieste), info: +421-903-394915, +421-915-700434, www.shindy.cz
4.4. (nedeľa)
Edguy, Brainstorm, Nocturnal Rites PKO - Nitra (SK), 19.00 (vpúšťať do PKO sa bude od 18.00), 499Sk (predpredaj), 599Sk (na mieste), info: +421-903-486624 Zoznam predpredajov: Nitra: CD Andante, RockExtremum Trnava: CD Aquarius Trencin: CD Aquarius Zilina: CD Doorz Martin: Markman Music Presov: Rockextremum Kosice: Music Centrum Banska Bystrica: RockExtremum Lucenec: CD Trinasty Bratislava: Dr. Horak, RockExtremum, Roxy Music Vstupenky sa daju objednat aj na dobierku na tel.c.: +421-903-486624, kde mozete dostat takisto dalsie informacie ku koncertu.
EPG usporadúva zájazd na tento koncert z Banskej Bystrice a Zvolena!!! Trasa BB - ZV - Žiar - Hliník - Žarnovica - Nová Baňa - Zlaté Moravce - Nitra atď... 4.4.2004 odchod z BB 15:30 - autobusová stanica, Zvolen 16:00 - parkovisko pri železničnerj stanici. Ostatné zastávky dohodou. Cena obojsmerne: 250Sk Bystrica, 200Sk Zvolen bližšie zastávky dohodou, cca 180Sk. Info: +421-907-805407 (SkyDan) alebo epgamok@post.sk. Vstupenky máme k dispozícii priamo vo Zvolene, aj na rezerváciu do autobusu. Cena: 499Sk, na mieste 599Sk. článok o Edguy
Death & Trash Absurd Conflict, Renewal, Mea Culpa, Decide Yacht klub - Brno (CZ), 19.30, info: renewal.death.metal@seznam.cz Do Yacht klubu sa dosteneš z konečnej električky č.13, smer Královo Pole, potom peši do kopca!
3.-4.4. (sobota-nedeľa)
Headway Progressive Rock And Metal Festival 2004
sobota, 3.4.: 14.50-15.30 Xenobia (instrumental progressive rock/metal, HOL) 16.00-16.40 Textures (technical death metal, HOL) 17.00-18.00 Mister Kite (progrock, SWE) 18.00-19.00 dinner break 18.15-18.45 Anand Mahangoe (clinic in the lounge) 19.00-20.00 Death Machine (progressive industrial death metal, USA) 20.30-21.30 Laberinto (latino metal, HOL) 22.00-23.30 Watchtower (tech metal, USA)
nedeľa, 4.4.: 14.30-15.10 Karma (progressive & symphonic metal, HOL) 15.30-16.10 Anand (instrumental fusion/rock, HOL) 16.30-17.30 Biomechanical (progressive metal, UK) 17.30-18.30 dinner break 17.45-18.15 Barend Courbois (clinic in the lounge) 18.30-19.30 Ephel Duath (progressive black metal and noise jazz, ITA) 20.00-21.00 Ice Age (modern progressive rock, USA) 21.30-23.00 Sieges Even (progressive metal, GER)
P60 - Amstelveen (HOL), 22.50EUR (na sobotu alebo nedeľu), 40EUR (na oba dni), info: www.headwayfestival.com (mapa, doprava, ubytovanie)
3.4. (sobota)
Death Grind Party Bizarre Embalming, Mincing Fury And Guttural Clamour Of Queer Decay, Breakdown, Dissolution, Dissection Corpse, Twisted Truth Zappa klub - Moravská Třebová (CZ), 18.00, 60Kč
Benefit pro podporu Klubu alternativ Fleshless (brutal death, Decin), In Articulo Mortis (death metal, Horovice), Amok (death metal, Horovice), Gralloch (Slavonic black metal, Beroun) Rodinny pivovar Berounsky medved - Beroun (CZ), 20.00, 80Kč Beroun - 30km od Prahy smer Plzen, akce - 100m od vlakoveho nadrazi.
Popy seed grinder (brutal death, CZ), Surgical Dissection (grinding core, SK), Eternal Bleeding (brutal death, ZH) Klub Butterfly - Dunajska Streda (SK)
Edguy, Brainstorm, Nocturnal Rites RC Golem - Zlín (CZ), info: www.pragokoncert.com, +420-777-701591 Vstupenky dostať v agentúre Pragokoncert: tel: +420-577-432420, +420-777-701591, e-mail: velikovska@pragokoncert.com (možnosť odberu aj na dobierku), v predpredajných sieťach Ticketpro (www.ticketpro.cz), TicketArt (www.ticket-art.cz), Ticketstream (www.ticketstream.cz) a vo všetkých obvyklých zlínskych predpredajoch. článok o Edguy
No Mercy Festival 2004 Cannibal Corpse, Hypocrisy, Kataklysm, Carpathian Forest, Vomitory, Spawn Of Possession, Exhumed, Prejudice Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planet.tt
Moonfog (death/black/thrash metal, Povazska Bystrica), Majster Kat (thrash metal, Bratislava), Pyopoesy (melodic Death metal, Banska Bystrica) Tartaros Club - Banska Bystrica (SK), 19.00
Insania, Endless Kotelna - Litomyšl (CZ), info: www.insania.freemusic.cz
Master (USA/CZ), Shaark (CZ), Demolition (AT) + support klub Mír - Uh. Hradiště (CZ), 20.00, 99Kč
Voice Of Carnyx Tour II., Imbolc 2004 Beltaine (pagan doom-death, Plzeň), Sacrist (dark black metal, Opava), Ebola Joy (dark electronic music, Znojmo), Livores Mortis (atmospheric black-doom, Turnov), From Beyond (heavy-death-doom-core, Prostějov) Pancor - Praha (CZ)
Ground Zero (hard core, Prievidza), St. Black (dark core, Kosice) S-Club - Prievidza (SK), 40Sk
Smashed Face, Oblomov, Mortifilia, Animal Hate, Lobotomia, Re-Intoxication KD - Velká Bíteš (CZ), 18.00, info: schizofred@quick.cz
Interitus (orchestral symfo black, Plzeň), Onanizer (grind core, Aš/České Budějovice), Googfoul (neuro HC, Chodov), Empty Feeling (HC/death, Františkovy Lázně) Morrison - Mariánské Lázně (CZ), 65Kč
2.4. (piatok)
No Mercy festival
hlavné pódium:
17:40-18:10 Spawn Of Possession (30 min)
18:25-18:55 Exumed (30 min)
19:10-19:40 Vomitory (30 min)
19:55-20:30 Carpathian Forest (35 min)
20:45-21:30 Kataklsym (45 min)
22:00-23:00 Hypocrisy (60 min)
23:25-00:35 Cannibal Corpse (60 min)
pódium B:
17:20-17:45 Poppy Seed Grinder (25 min)
18:05-18:30 Inner Fear (25 min)
18:50-19:15 Fleshless (25 min)
19:30-20:00 Godless Truth (30 min)
20:20-20:55 Depresy (35 min)
21:10-21:45 Lost Soul (35 min)
22:05-22:45 Insanity Reigns Supreme (40 min)
23:05-00:00 Esoteric (55 min)
Abaton - Praha-Libeň (CZ), 17.00, 666Kč (predpredaj do 11.3.), 690Kč (predpredaj do 1.4.), 720Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
Insania Torpédo - Třeboň (CZ), info: www.insania.freemusic.cz
Six Degrees of Separation, Antares, Sacrosanctum, Corrupted Melody DK Dubravka - Bratislava (SK), 18.00
Anathorn (heavy metal) Klub Tuba - Košice (SK)
Dawn Of Spring Tour Adultery (black, CZ), Return To Innocence (doom black, CZ), Abstract (avantgard instrumental metal, SK) klub Tartaros - Banská Bystrica (SK), 70Sk
1.4. (štvrtok)
Fever Music Net Club - Bratislava, Hálova 5 (SK), 20.00, 30Sk Bratislavská hard and heavy kapela FEVER predvedie svoj kompletný repertoár 24 pôvodných piesní. Nebudú chýbať ani trashové víchrice.
30.3. (utorok)
European Pussy Off-Road Waco Jesus (porno gore death/grind, USA), Isacaarum (XXX panzer grind spermetal, CZ) klub MO-DO - České Budějovice, Pražská třída (CZ), 20.30, 100Kč, info: www.obscene.cz
29.3. (pondelok)
European Pussy Off-Road Waco Jesus (porno gore death/grind, USA), Isacaarum (XXX panzer grind spermetal, CZ), Mortal Infected, Legion Of The Doomed Lands Aligator pub - Bratislava (SK), 18.00, 190Sk, info: +421-903-399771 (4nSick), +421-904-354389 (Brainy), www.forensickmusic.com, www.gore.szm.sk
28.3. (nedeľa)
Bonesawer Party Waco Jesus (porno gore death/grind, USA), Isacaarum (XXX panzer grind spermetal, CZ), Abortion, Protest Stará pekáreň - Nitra (SK), 18.00, 100Sk
27.3. (sobota)
European Pussy Off-Road Waco Jesus (porno gore death/grind, USA), Isacaarum (XXX panzer grind spermetal, CZ), Sanatorium (hip-hop gansta rapgore, SK), Deflorace (muscle & fittness hornikcore, CZ), Eternal Bleeding (grind chlor, SK) World Club - Zvolen (SK), 18.00, 200Sk, info: +421-903-399771 (4nSick), +421-904-354389 (Brainy), www.forensickmusic.com, www.gore.szm.sk
Follow The Instructions Tour II Pathology Stench (SK), F.O.B. (CZ), Immortal Tears (CZ) + support KD Tomašová - Rimavská Sobota (SK), info: tour.fob.cz
Nobility Fest No.2 Antares, Barracuda, Bed Sores, Forrest Jump (krst druhého CD Afforrestation), Hysteria, Like Fool, Unicorn No Limits - Bučovice (CZ), 19.00, 70Kč
Sorath, Asgard, Agony, Satriasa RC Chlív - Ostrava (CZ), info: parambucha@volny.cz, +420-604-720164
Cerebral Turbulency, Khosa, Underside, Slaughtering, Internal Hate, Edith Sokolovna - Moravský Písek (CZ), 19.30, 80Kč
Bar-Rock-O MiniFest Deaf 99 (NY hard core, Ostrava), D-Leet (crossover, Český Těšín), Love Joy (hard core, Český Těšín), Glaider (punk, Český Těšín) Bar-Rock-O - Třinec (CZ), 18.00, 40Kč
Without Shane Festival XII Nostrum (progress rock/metal), Infer (true black metal), Cruent Stercuraro (košická gore "legenda") Butterfly klub (Jumbo centrum) - Košice (SK), 18.30, 60Sk
Insania, Endless Nová Říše u Dačic (CZ), info: www.insania.freemusic.cz
Depresy, Shaark, Master, Locomotive Duna - Bratislavska (SK)
Ahumado Granujo, Memoria, Greedy Invalid, Ador Dorath, Utopia, Oblomov, Inkogruence Sokolovna - Lanškroun (Horní Čermná) (CZ)
Root, Dysanchely, Hecate, Gloom Absint Music Klube (Papuca) - Banská Bystrica (SK), 18.00, 160Sk
26.3. (piatok)
Follow The Instructions Tour II Pathology Stench (SK), F.O.B. (CZ), Immortal Tears (CZ) klub Tartaros - Banská Bystrica (SK), info: tour.fob.cz
Sorath, Asgard, Agony, Satriasa RC Špek - Opava (CZ), info: parambucha@volny.cz, +420-604-720164
European Pussy Off-Road Waco Jesus (porno death-grind), Isacaarum (100% panzergrind), Sanatorium (brutal death metal), Deflorace (serial killers s novým CD "Massacre"), Virtual Void (death´n roll) Tančírna - Ostrava (CZ), 19.00, 99Kč, info: deflorace@seznam.cz, deflo.bubla@post.cz, +420-777-092344
Atlantic Fest 2 Punkreas, R.I.P., Pexeso, Slepe crevo, So-Da Discobar Atlantic - Breznicka (SK), 20.00, 80Sk, info: faltanko@post.sk, +421-905-827709
Voice Of Carnyx Tour II., Imbolc 2004 Beltaine (pagan doom-death, Plzeň), Sacrist (dark black metal, Opava), Ebola Joy (dark electronic music, Znojmo), Livores Mortis (atmospheric black-doom, Turnov), From Beyond (heavy-death-doom-core, Prostějov) Šuplik - Přerov (CZ), 20.00
Gospel Of The Future (hardcore, ex-Mindlock,Mass Genocide Process,Fishcream, CZ), Shitoba (užasnuté noizzzzzz prekvapenie, SK), Jednota (music is not a crime, ružomberská hruda), Apoplexy (domáca mladá kref) Gwins Bar - Ľubochňa (13 km od Ružomberka smer Martin) (SK), 20.00, 60Sk RK-Ľubochňa bus:16:00,19:00 nást.č.13,18:25 nást.č.1; vlak: 18:00,19:25 Vrútky-Ľubochňa bus:17:21,17:25,18:30; vlak:16:32,18:12,19:09
25.3. (štvrtok)
Follow The Instructions Tour II Pathology Stench (SK), F.O.B. (CZ), Immortal Tears (CZ) klub Brooklyn - Brno (CZ), info: tour.fob.cz
Sorath, Asgard, Agony, Satriasa RC Brooklyn - Brno (CZ), info: parambucha@volny.cz, +420-604-720164
European Pussy Off-Road Waco Jesus (porno gore death/grind, USA), Isacaarum (XXX panzer grind spermetal, CZ), N.C.C. (CZ), !T.O.O.H.! (CZ) klub Ponorka - Pardubice (CZ), 20.00, 150Kč, info: www.obscene.cz
24.3. (streda)
Waco Jesus, Isacaarum, !T.O.O.H.!, Negligent Collateral Collapse Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 19.00, 150Kč (iba na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
23.3. (utorok)
Drottnar (technický blackmetal, NOR), Frosthardr (blackmetal, Norsko) klub Sandrik - Vsetín (CZ), 19.00
22.3. (pondelok)
Drottnar (technický blackmetal, NOR), Frosthardr (blackmetal, NOR), Carpatia (black/doom/death, CZ), Ador Dorath (black/doom/death, CZ) klub Chlív - Ostrava (CZ), 19.00
21.3. (nedeľa)
Metal Attack Vol.1 Bloody Sign (death metal po vzoru starých Morbid Angel, FR), Avenger (dark black/death massacre, CZ), Mortifilia (fast melodic death metal, CZ), Grex (CZ) RC Runway - Plzeň (CZ), info: avenger.ohf@tiscali.cz , mortifilia@yahoo.com
20.3. (sobota)
Vader, Hypnos Uherské Hradistě (alebo najbližšie okolie) (CZ), info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer)
Every Bone Broken 2004 Virtual Void (death metal, CZ), Typhoid (technic brutal death, PD), Abstract (instrumental dark metal, BB), Eternal Bleeding (brutal death metal, ZH), Morbidium (brutal death v style ranych Mortician, DK) klub Par Avion - Dolný Kubín (SK), 19.00, 50Sk, info: bleeding@post.sk
Žižkův vraždící palcát XIX / Follow The Instructions Tour II Pathology Stench (SK), F.O.B. (CZ), Immortal Tears (CZ) + ďalšie kapely Restaurace Na Vyhlídce - Tábor-Čekanice (CZ), 20.00, info: tour.fob.cz, zizka.fob.cz
Krátký, rychlý a hlasitý 5 Fubar (extrémný grindcore masaker, HOL), Cerebral Turbulency (grind/HC, Ostrava), Lycanthrophy (grindcore, Vysočina), Malignant Tumour (mince crust, Ostrava), Lahar (fastcore, Písek), Space To Being (extreme HC, Boskovice) Hospoda u Šípků - Hamry nad Sázavou (CZ)
Brainwashing Fest Act 10 Cales (známy projekt Blackie-ho (Root), v ktorom mu asistujú Skuny (Sad Harmony), Evil (Root) a Paraghus (Inner Fear), melodicko-experimentálny hardrock), Shaark (moravský thrash-ový veteráni opät v Jablonici), Tesstimony (melodicky death, HUN), Tisíc let od ráje (7-členná banda vychádzajúca z black metalu, ktorý obohacujú o všemožné hudobné žánre), Like Fool (nu metal výchádzajúci zo starého dobrého HC), Antares (chytľavý melodický death alá Dark Tranquility) KD - Jablonica (SK), 17.30, 120Sk, info: brainwashing.wz.cz Jablonica je vzdialená 40 km od Hodonína alebo Trnavy.
Locomotive, Antistar Company, Ingrowing, Better Way RC K2 - České Budějovice (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Disfigured Corpse, G.O.R.E, Hibakusha, Depresy Mouse, Tezcatlipoca Dělnický dům - Dětmarovice u Karviné (CZ)
Swing Thrash Renewal, Agony, Roots Of Hate, Pop-porn, Mea Culpa Music Clup Swing - Humpolec (CZ), 20.00
Cumshot De Sade Fest VI Fatality, S.O.S., Punishment, Psychical Family, Empyre, Violent Devoties, Barracuda, Endelecheia Sokolovna - Unkovice (CZ)
R.E.T., Rites of Undeath, Ador Dorath, Depresy, Livores Mortis, Bastard klub Harenda - Třinec (CZ), 19.00
19.3. (piatok)
Vader, Hypnos, Sanatorium, Deflorace RC Mlyn - Vrútky (SK), 19.30, 300Sk, info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), +421-903-399771
Follow The Instructions Tour II Pathology Stench (SK), F.O.B. (CZ), Immortal Tears (CZ) klub Atomik - Pardubice (CZ), info: tour.fob.cz
POZOR: koncert zrušený
Glen Hughes / Joe Lynn Turner (koncert žijúcich legien hard rocku, spevákov Deep Purple), Firebird RC Golem - Zlín (CZ), 14.00, info: www.pragokoncert.com, +420-777-701591 Vstupenky dostať v agentúre Pragokoncert: tel: +420-577-432420, +420-777-701591, e-mail: velikovska@pragokoncert.com (možnosť odberu aj na dobierku), v predpredajných sieťach Ticketpro (www.ticketpro.cz), TicketArt (www.ticket-art.cz), Ticketstream (www.ticketstream.cz) a vo všetkých obvyklých zlínskych predpredajoch. Dnešný koncert je zrušený z dôvodu zdravotných problémov Joe Lynn Turnera s hlasivkami. Momentálne je hospitalizovaný v nemocnici. Náhradný termín koncertu bude známy budúci týždeň. (Informácia bola získaná priamo z Pragokoncertu dnes, 19.3., o 12:29) - oficiálne vyhlásenie Pragokoncert (pridané 19.3. o 15:00)
Metal Attack Vol.1 Bloody Sign (death metal po vzoru starých Morbid Angel, FR), Avenger (dark black/death massacre, CZ), Mortifilia (fast melodic death metal, CZ), Grex (CZ) RC Kremelka - Strakonice (CZ), 20.00, 100Kč, info: avenger.ohf@tiscali.cz , mortifilia@yahoo.com
Nemesis, Satyriasa, Bestiality, Sacrist centrum - Ostrava (CZ), 19.00, 60Kč
Sign, Majster Kat, Amalthea DK Dúbravka - Bratislava (SK), 60Sk
Grind Core Massacre Disfigured Corpse, Svablast, Abortion Duna - Bratislavska (SK)
18.3. (štvrtok)
Vader, Hypnos, Sanatorium, Deflorace, Symphony Of Destruction Stará pekáreň - Nitra (SK), 19.30, 300Sk, info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), +421-903-399771
Follow The Instructions Tour II Pathology Stench (SK), F.O.B. (CZ), Immortal Tears (CZ) Pancor - Praha (CZ), info: tour.fob.cz
Metal Attack Vol.1 Bloody Sign (death metal po vzoru starých Morbid Angel, FR), Avenger (dark black/death massacre, CZ), Mortifilia (fast melodic death metal, CZ), Mantas (CZ) Praha- Hells Bells - Praha (CZ), 18.30, 100Kč, info: avenger.ohf@tiscali.cz , mortifilia@yahoo.com
17.3. (streda)
Metal Swampu no. 12 Vader, Hypnos, Amon, Torment KD Svatoboj - Brno, Cacovická 12 (CZ), 19.00, info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), www.metalswamp.zde.cz, eric_cartman@email.cz, +420-732-724818
16.3. (utorok)
Vader, Hypnos, Kryptor club Matrix - Praha, Koněvova 13 (CZ), 19.00, info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), www.matrixklub.cz, +420-777-831501
15.3. (pondelok)
Vader, Hypnos Club Pod lampou - Plzeň, ul. Havířská (CZ), info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer)
14.3. (nedeľa)
Mystic Circle (GER), Hatred Divine (GER), Lost Dreams (AT), Empyre (AT) Zu-Ga-Be - Viedeň (AT), 20:00
Vader, Hypnos, Crusher Sokolovna (Majora Truhláře 666) - Lomnice nad Popelkou (CZ), info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), +420-777-625633
Metalmania Fest 2004 14.00-14.30 Decapitated (30 min) 14.45-15.25 Krisiun (40 min) 15.40-16.20 Enslaved (40 min) 16.40-17.20 Arakain (40 min) 17.40-18.45 Morbid Angel (65 min) 19.05-20.10 Moonspell (65 min) 20.30-21.50 Soulfly (80 min) športová hala Novesta - Zlín (CZ), 14.00, info: www.pragokoncert.com, +420-777-701591 Vstupenky dostať v agentúre Pragokoncert: tel: +420-577-432420, +420-777-701591, e-mail: velikovska@pragokoncert.com (možnosť odberu aj na dobierku), v predpredajných sieťach Ticketpro (www.ticketpro.cz), TicketArt (www.ticket-art.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz). článok o kapelách
13.3. (sobota)
Ultra Doom Party 17 Vader, Hypnos, Crusher, Scenery Rafanda - Zábřeh na Moravě (CZ), 19.00, info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), +420-737-913635
Vampire Rise 13 Inflamatory, Moonfog Duna - Bratislava (SK), 20.00
Protest (death grind core), Swrab (grind core), Tumor (hc punk metal), Porfyria (death black) Rock klub Vegas - Martin (SK), 19.00, 40Sk Klub sa nachadza na pesej zone v Martine. Predaj CDs z produkcie a distribúcie firmy Metal Age Productions (www.metalage.sk).
Voice Of Carnyx Tour II., Imbolc 2004 Beltaine (pagan doom-death, Plzeň), Sacrist (dark black metal, Opava), Ebola Joy (dark electronic music, Znojmo), Livores Mortis (atmospheric black-doom, Turnov), From Beyond (heavy-death-doom-core, Prostějov) RC Gogo - Znojmo (CZ)
Godless Truth, Despise, Depressive Reality, Imperial Foeticide, Laniena Mentis, Crisp Josefuv Dul - Mlada Boleslav (CZ), 18.00, info: fleshless@tiscali.cz
12.3. (piatok)
Depresion (AT), Ten Degrees Colder (GER), Todesblei (SCH) Klub Kain - Praha (CZ), 21.00
Vader, Hypnos RC Prostor-Tančírna - Ostrava, Havlíčkovo nábřeží (CZ), 20.00, info: www.hypnos.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer)
The Gathering (poloakustický koncert), Endless Palác Akropolis - Praha-Žižkov (CZ), 19.00, 550Kč (v predpredaji), 590Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 Predpredaj: Praha - Gung Ho, Rock Paradise, Pancor, Music World článok o The Gathering
Alkehol RC Bastion - Bratislava, Trnavské Mýto (SK), 21.00, 149Sk, info: www.bastion.sk
Pohan fest Trollech, Avenger, Orant, Azgard, YBCA KD - Milevsko (CZ), 19.00
Voice Of Carnyx Tour II., Imbolc 2004 Beltaine (pagan doom-death, Plzeň), Sacrist (dark black metal, Opava), Ebola Joy (dark electronic music, Znojmo), Livores Mortis (atmospheric black-doom, Turnov), From Beyond (heavy-death-doom-core, Prostějov) Apollo 13 - Prostějov (CZ)
5.3. (piatok)
Locomotive, Sedative, Satisfucktion Pivovar Eggenberg - Český Krumlov (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Every Bone Broken 2004 Typhoid, Surgical Dissection, Eternal Bleeding, ... klub Špek - Opava (CZ), info: bleeding@post.sk
6.3. (sobota)
Soilwork Planet Music - Viedeň (AT), info: www.rockthenation.at
Napalmed, Thema 11, Nuit hospoda Florida - Hořovice (CZ), 21.00, info: +420-723-863127
Locomotive, Crawall Herna - Studánky u Vyssyho Brodu (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Antitrend Party VI. Typhoid (SK), Surgical Dissection (SK), Eternal Bleeding (SK), Mincing Fury... (CZ), Stigma, Falling Down RC Brooklyn - Brno (CZ), 19.30, 75Kč, info: antitrend_zine@hotmail.com +420-737-614542
3.3. (streda)
Opeth Budapešť (HUN)
Calathea, Výsmech? Stará Pekáreň - Brno (CZ)
1.3. (pondelok)
POZOR: koncert zrušený
Six Feet Under, Fleshcrawl, Criminal Golem - Zlín (CZ), 19.00, 390Kč (predpredaj), 420Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169
28.2. (sobota)
Locomotive, Colp RC Šroub - České Velenice (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
Pros And Cons Rock club Tuba - Košice, Masaryková 4 (SK), 20.00, 20Sk
Anhead, Erosion Of Sanity, Bed Sores klub Pancor - Praha, Vinoharadská 40 (CZ), 20.00-00.30
Sabathory, Deflorace, Infectious Germs, G.O.R.E, Descent, Satyriasa Stoun - Frýdek-Místek (CZ)
Austrian Black Metal Force 3 - The Final Part Belphegor, Sternenstaub, Ravenhorst, Impurity, Luciferi Excelsi, Blessmon, Azahel's Fortress, Samhain, Ewig Frost, Hexenhammer Planet Music - Viedeň (AT), vstup: od 15.00, začiatok: 15.30, 14EUR, info + predpredaj: www.planet.tt, www.blackmetal.at
Rockstone Party 4 Forrest Jump, Unicorn, Bokom Okolky Bristol Café - Bytča (SK), 20.00, 25Sk
27.2. (piatok)
Dysanchely, Protest, Nostrum, Gagas V-klub - Prešov, Budovateľská ul. (SK), 19.00, 70Sk
Underground Black Metal Party - Christian Death Fest 1 Seeds Of Sorrow (black/death, AT), Trollech (black, CZ), Sigisoara (black, SK), Depossed Cross (black, SK) DK Dúbravka - Bratislava (SK), 18.00, 100Sk, info: saitan@pobox.sk
23.2. (pondelok)
Resound Collapse Festival Freund Hein, Mastic Scum, Cadaveric Crematorium, Moriturus + support Planet Music - Viedeň (AT), info: www.planet.tt
22.2. (nedeľa)
Dead Infection (grind kult, PL) Banská Bystrica (SK), infos: www.forensickmusic.com, info@forensickmusic.com, +421-903-399771 (4nSick)
Uriah Heep stará Športová hala - Košice (SK), info: www.uriahheep.com
21.2. (sobota)
Dead Infection (grind kult, PL), Sanatorium (brutal death, SK), Deflorace (death/grind, CZ), Smashed Face (brutal death, CZ), Legion Of The Doomed Lands (techno-death, SK) Calipso - Trnava (SK), 19.00, 190Sk, infos: www.forensickmusic.com, info@forensickmusic.com, +421-903-399771 (4nSick)
Napalmed, Skrytý půvab byrokracie, Rhondian, Ingrowing, G.O.P. klub Kotelna - Litomyšl (CZ), info: zdenek.kaliban@tiscali.cz
Every Bone Broken 2004 Typhoid (technic brutal death, PD), Craniotomy (HC/pig brutal death, HC), Eternal Bleeding (brutal death metal, ZH), R.I.P.(progress-death) RC Martiner - Veľký Krtíš (SK), 19.00, 40Sk, info: bleeding@post.sk
Uriah Heep, Brouci (Beatles Revival band) športová hala Novesta - Zlín (CZ), 19.00, info: www.pragokoncert.com, +420-777-701591 Jediný koncert v ČR v rámci svetového turné k novému albumu. Vstupenky dostať v agentúre Pragokoncert: tel: +420-577-432420, +420-777-701591, e-mail: velikovska@pragokoncert.com (možnosť odberu aj na dobierku), v predpredajných sieťach Ticketpro (www.ticketpro.cz), TicketArt (www.ticket-art.cz), Ticketstream (www.ticketstream.cz) a vo všetkých obvyklých zlínskych predpredajoch.
Unborn, Sarcom, Poppy Seed Grinder (prvý koncert s Gábinem, ex Appaling Spawn) rockový klub Pancor - Praha, Vinohradská 40 (CZ), 20.00, 50Kč, info: www.psg.zde.cz, +420-604-999316
Metal Swamp no.11 Parricide, Sabathory, Mincing Fury And Guttural Clamour Of Queer Decay, From Beyond, Search Mystery, Infanticide KD Svatoboj - Brno, Cacovická 12 (CZ), 18.00, 110Kč, info: www.metalswamp.zde.cz Do klubu sa dostaneš z hl. vlakovej stanice električkou č.4 smer Obřany.
Pathology Stench (death metal, SK), Desire (metal-core, SK), Last Chance (metal-core, SK), Septic (HC, HUN), Cadaveres de Tortugas (HC-metal, HUN) DK - Sladkovičovo (SK), 19.00, 70Sk Kultúrny dom bude otvorený do rána (rovnako aj bar), takže nebude problém vyčkať na prvý vlak.
Midnight Scream Tartharos - Banská Bystrica (SK), info: midnightscream@pobox.sk
Allmetal Fest #19 Root, Dying Passion, Barracuda, Decide AMC klub (bývalý S-klub) - Olomouc (CZ), 20.00, info: fest.allmetal.cz, destroyer@allmetal.cz, +420-607-916409, +420-608-334022
20.2. (piatok)
Dead Infection (grind kult, PL), Sanatorium (brutal death, SK), Deflorace (death/grind, CZ), Eternal Bleeding (grind chlor, SK) S klub (bývalý Starý S klub) - Levice, Vojenská 28 (SK), 19.00, 190Sk, info: www.forensickmusic.com, info@forensickmusic.com, +421-903-399771 (4nSick)
Fever, Amalthea (heavy metal, BA), Sign (heavy metal, Sv. Jur) DK Lúky - Bratislava-Petržalka, Víglašská 1 (SK), 18.00
Disfigured Corpse (grind/death/HC), G.O.R.E (grindeath), Mortifilia (death), Tezcatlipoca (black) Tančírna - Ostrava (CZ)
19.2. (štvrtok)
Dead Infection, Fatality RC Brooklyn / Fan Favorit (bude ešte upresnené) - Brno (CZ), 19.30, 140Kč, info: pedro.dvt@post.cz, www.hypnos.wz.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), +420-604-720164
18.2. (streda)
Dead Infection, Ingrowing, Bizarre Embalming klub MoDo - České Budějovice (Pražská třída, objekt bývalých kasáren, naproti rest. Kanon) (CZ), 19.00, 100Kč, info: pedro.dvt@post.cz, www.hypnos.wz.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer)
17.2. (utorok)
Dead Infection, Ingrowing, Mantas klub Hells Bells - Praha, Na Bělidle 27/302 (pri stanici metra Anděl) (CZ), 19.00, 150Kč, info: www.hellsbells.cz, pedro.dvt@post.cz, www.hypnos.wz.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer), +420-723-184760
Napalmed galerie Radniční sklípek - Litvínov (CZ), 18.00, napalmed@volny.cz vernisáž fotografií Petra Havlíka
16.2. (pondelok)
Dead Infection klub Ponorka - Pardubice (CZ), 20.00, 100Kč, info: pedro.dvt@post.cz, www.hypnos.wz.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer)
15.2. (nedeľa)
Macabre (USA), Cephalic Carnage (USA), Brutus (HOL), Pigsty (CZ) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 19.00, 320Kč (predpredaj), 350Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 článok o kapelách + mp3
14.2. (sobota)
Sorath, Tisíc let od ráje, Mater Monstifera, Ingrowing, Pigsty, Return To Innocence, Debustrol Sokolovna - Mladá Boleslav-Josefuv Dul (CZ), 18.00, www.volny.cz/metalbreath
Festival Ocelova Ostrava Pungent Stench (AT), Macabre (USA), Torr (CZ), Hypnos (CZ), Cephalic Carnage (USA), Brutus (HOL), Carousel of Tears (CZ) hala Tatran - Ostrava (CZ), 15.00, info: www.hypnos.wz.cz, +420-737-612519, +420-777-100278 hala Tatran sa nachádza v centre mesta, kúsok od autobusovej stanice
Flesh Party 6 Demolation (trash metal ala Destruction, AT), Pathology Stench (death metal nahul predstavi nove CD, SK), F.O.B. (schyzo-blast, CZ), Ahumado Granujo (hopsa-sa dance techno party grind, CZ), Legion Of Doomed Land (technicky death metal, CZ), Oblivion (groove us style death metal, SK) kino Osveta - Leopoldov (SK), 100Sk, 19.00, info: www.craniotomy.szm.sk, craniotomy@post.sk, +421-903-154587 (Roman) UG shops , alko, nealko, jedlo, after party v AC pivarni, zvuk a svetla zabezpecuje profi firma!!!
Hate Parade vol.1 Erytrosy (death metal, KE), Abortion (grindcore, NR), Death Revival (BA), Aggressor (thrash, MT) RC Mlyn - Vrútky (SK), 18.00, 79Sk
Midnight Scream (power, VK), Anathorn (heavy, ZH) klub Škandál - Žiar nad Hronom (SK), 20.00, 40Sk Klub Škandál je hneď vedľa hlavnej autobusovej stanice v Žiari nad Hronom (50m)
13.2. (piatok)
Masturbace, Deflorace, Vibrathörr, Onanizer Kain - Praha (CZ), 20.00-00.30, 100Sk
Every Bones Broken 2004 Typhoid (technic brutal death, PD), Surgical Dissection (brutal grinding gore, BB), The Cryptosy (blasphemic black metal, PD), Eternal Bleeding (brutal death metal, ZH) Rock Pub - Martin (SK), 18.00, 40Sk, info: bleeding@post.sk
Dead Infection, Infanticide, DMC KD - Uherské Hradiště-Míkovice (v dosahu MHD Uh. Hradiště) (CZ), 20.00, 140Kč, info: pedro.dvt@post.cz, www.hypnos.wz.cz, +420-732-870969 (volať poobede alebo večer)
11.2. (streda)
POZOR: koncert zrušený
Ozzy Osbourne T-Mobile Arena - Praha (CZ), 20.00, 790Kč
7.2. (sobota)
Locomotive, Underside, Workshop U Koryta - Nový Knín (CZ), info: www.Locomotive.szm.com
1.2. (nedeľa)
Gorgoroth, Carpathian Forest, Carnal Forge, Hate Studio TVP Krzemionki - Krakov (PL), 15.30, 30zł (predpredaj), 35 zł (v deň koncertu)
31.1. (sobota)
POZOR ZMENA - koncert bez Rotting Christ
Depresy (SK), Avenger (CZ), Rites of Undeath (CZ), Sorath (CZ) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 19.00, 120Kč, info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 Na koncert nedorazia Rotting Christ, pretože ich turné je presunuté na jeseň 2004.
Hypnos Bombura - Brezno (blízko autobusovej stanice) (SK), info: +421-905-293656
Bloody Night Insania (krst CD), Onset, Bethrayer, Bessar Unggas, Revolt Mind, Sedika Biliard Club Besseda - Hodonín (CZ), 19.00, info: +420-607-530882
30.1. (piatok)
Hypnos Kazačok - Piešťany (Záborského 44) (SK), info: +421-905-293656
Depresy (SK), Draco Hypnalis (CZ), Agony (CZ), Smashed Face (CZ), Decide (CZ) Fan Favorit Brno, Křížkovského 20/22 (areál Velodromu u BVV) (CZ), 19.30, 80Kč (len na mieste), info: www.shindy.cz, +420-777-666169
Konflikt, Anathorn, V.A.M., Iron Maiden Revival, Wibledol KD - Breznička (okres Lučenec) (SK), 19.00, 100Sk
24.1. (sobota)
Riot As Fuck 2 Utopie (grindcore), Shitnoise (grindcore), Inkogruence (crust), Misogynist (pestis), gloom (HC), noise wave (HC/punk) Hospoda U Huličků - Nymburk (CZ), info: +420-608-524249 (Zdisha)
Hardfest VIII From Beyond, Disfigured Corpse, Ador Dorath, 4stück klub Apollo 13 - Prostějov (CZ), 20.00
23.-24.1. (piatok-sobota)
Redblack Days piatok 23.1.: Cales, Flood, Sad Harmony, Root sobota 24.1.: Memoria, Animé, Dark Gamballe, Insania, Endless Matrix - Praha (CZ), 19.00, 110Kč (predpredaj na 1 deň), 170Kč (predpredaj na oba dni), 130Kč (na mieste na 1 deň), 200Kč (na mieste na oba dni), info: www.redblack.cz, www.matrixklub.cz
23.1. (piatok)
Napalmed, Neutrino, Nihili Vinily Barakuda music bar - Dvůr Králové nad Labem (CZ), info: arsmorta@centrum.cz, sedlacek@hlukstroju.cz
22.1. (štvrtok)
Despise, Imperial Foeticide, F.O.B. Rock Bar Pancor - Praha, Vinohradská 40 (CZ), 20.00, 50Kč
18.1. (nedeľa)
Hate Eternal, Dying Fetus, Deeds Of Flesh, Prejudice, Parental Advisory Planet Music - Viedeň (AT), 19.30, info: www.rockthenation.at
17.1. (sobota)
Abortion, Mincing Fury And Guttural Clamour Of Queer Decay, Carnal Diafragma, Purulent Spermcanal, 6 Mas Ponorka - Ostrava-Vítkovice (CZ)
Ultra Doom Party Cales, Dark Gamballe, Dying Passion, Greedy Invalid, Mortify Rafanda - Zábřeh na Moravě (CZ), 19.00
16.1. (piatok)
Hate Eternal (USA), Deeds Of Flesh (USA), Dying Fetus (USA), Prejudice (BEL), Destroying Divinity (CZ) Black Pes - Praha-Klánovice (CZ), 18.00, 350Kč (predpredaj), 380Kč (na mieste), info: www.shindy.cz, +420-732-646979, +420-777-666169 článok o kapelách + mp3
Sedative, Onset, Perdition, Masakusi Rock Cafe Mo-Do - České Budějovice (CZ)
15.-16.1. (štvrtok-piatok)
Redblack Days štvrtok 15.1.: Flood, Dark Gamballe, Cales, Insania piatok 16.1.: Memoria, Animé, Sad Harmony, Endless, Root Fléda - Brno (CZ), 19.00, 110Kč (predpredaj na 1 deň), 170Kč (predpredaj na oba dni), 130Kč (na mieste na 1 deň), 200Kč (na mieste na oba dni), info: www.redblack.cz, www.fleda.cz
10.1. (sobota)
7. Warpath live fest Godless Truth, Isacaarum, Sepultura Revival, Agony, Breakdown, Utopia, Dissection Corpse Národní dům - Česká Třebová (CZ)
Grave Digger [22.40], Wizard [21.40], Symphorce [20.45], High Heeler [20.00] Planet Music - Viedeň (AT), 20.00, info: www.rockthenation.at
9.1. (piatok)
Elyseum (death/black), Unborn (trash) Simply Club - Příbram (CZ), 21.00
8.1. (štvrtok)
Falconer (SWE), Doomsword (ITA) + guest Zu-Ga-Be - Viedeň (AT), 19:30, info: www.rockthenation.at
7.1. (streda)
Animé (emo rock), QuarterStorm (art rock, ex-Demimonde, Forgotten Silence, Love History) Klub Klamovka - Praha (CZ)
3.1. (sobota)
Lacuna Coil, Moonspell, Passenger, Poisonblack Planet Music - Viedeň (AT), 20.00, info: www.rockthenation.at
Copyright © 1997-2013 incipitum.sk, ISSN 1337-222X
Doslovné ani čiastočné preberanie materiálu zo stránok incipitum.sk nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia redakcie.
|
|